• -15%
Denon

Denon AH-D7200

27 500,00 ₴
23 375,00 ₴ Збережіть 15%
можете уточнити додаткову інформацію

Нові флагманські навушники Denon AH-D7200 - результат більш ніж 50-річного досвіду в розробці та виробництві навушників. П'ять десятиліть досвіду дозволили створити комфортні навушники з чудовим звуком, які ви не захочете знімати. У цих навушниках використовуються унікальні динаміки FreeEdge японського виробництва, які забезпечують ультра-точне відтворення звуку. Динаміки закріплені через спеціальну антивібраційну панель в корпусі з 100%-го горіха, також демпфуючого внутрішні резонанси.

Кількість
уточніть перед оплатою

Повідомити коли ціну буде знижено

Нові флагманські навушники Denon AH-D7200 - результат більш ніж 50-річного досвіду в розробці та виробництві навушників. П'ять десятиліть досвіду дозволили створити комфортні навушники з чудовим звуком, які ви не захочете знімати. У цих навушниках використовуються унікальні динаміки FreeEdge японського виробництва, які забезпечують ультра-точне відтворення звуку. Динаміки закріплені через спеціальну антивібраційну панель в корпусі з 100%-го горіха, також демпфуючого внутрішні резонанси.

З'ємний кабель з високочистої міді 7N, зроблений в Японії за специфікацією Denon, забезпечує найкращу якість звуку, оснащений міцними металевими роз'ємами. Амбушюри і підголів'я навушників оброблені високоякісною м'якою шкірою, а пінний наповнювач амбушур має ефект пам'яті для природного комфорту. Кожен елемент безкомпромісного дизайну цих навушників націлений на найвищу якість звуку і комфорт, що в підсумку приносить нам найяскравіші враження від прослуховування улюбленої музики.

Для виготовлення чашок цих навушників застосовується 100% натуральний горіх. Це дозволяє поліпшити якість звучання. Чашки з горіха відрізняються високою звукоізоляцією і відмінно поглинають небажані внутрішні вібрації для відтворення над-чистого і детального звуку, здатного передати емоції і атмосферу концертного залу, переносячи вас в самий центр музичної події.

Для того, щоб швидко і точно підігнати розмір підголів'я, використовуються шарикопідшипники з прецизійним механізмом фіксації. Маркування з номерами допоможе запам'ятати і швидко відновити ваші налаштування.

2616

Характеристики

Колір
Wood
Гарантія
24 міс. офіційна від виробника

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.

chat Коментарі (0)
Denon