Список товарів за брендом Chord

Компанія Chord розробляє, виробляє (і удосконалює) відзначені нагородами аудіо та відео кабелі в Англії з 1985 року. Кабелі не були і ніколи не були просто аксесуарами. Вони є життєво важливою частиною будь-якої системи, і вибір правильного кабелю сьогодні важливіше, ніж будь-коли. Правильно підібраний міжблочний кабель, кабель живлення або динамік може змінити сприйняття і підвищити задоволення від перегляду улюбленої музики або фільмів.

Знайдено товарів: 25.

Показати 1-12 з 25 товарів

CHORD LeylineX Speaker Cable 16/2 Pull

CHORD LeylineX був розроблений, щоб продемонструвати найкращі характеристики сучасної складної електроніки і колонок, а також забезпечити стабільне і надійне обслуговування там, де кабелі можуть бути нез'ємними. Діелектрик із зшитого поліетилену значно покращено порівняно з попереднім ПВХ. Цей крок послідував за успішним впровадженням Taylon® як фазостабільного ізоляційного матеріалу у флагманських акустичних кабелях. Використовуючи конструкцію проводів 16/2, Leyline з самого початку випередила інші кабелі вузького перетину 16/2 завдяки лудженим мідним провідникам, які виконували дві функції: запобігання окисленню (критично важливо для нез'ємних кабелів), а також поліпшені характеристики на високих частотах. Leyline може дати дивовижні результати навіть на довжині понад 100 м.

Ціна 189,00 ₴

CHORD C-screenX Speaker Cable Box

CHORD C-screenX - це екранований акустичний кабель, призначений як для аудіосистем, так і для домашніх кінотеатрів, і являє собою економічне оновлення для всіх, хто хоче максимальної продуктивності при обмеженому бюджеті. Тепер з поліпшеною ізоляцією з поліетилену, він приєднується до зазначеної нагородами лінійки екранованих акустичних кабелів Chord Company, включаючи відомі ClearwayX, ShawlineX і EpicX / XL. Мета проектування C-screenX полягала в тому, щоб зробити кабель, досить непомітний для легкої установки і прокладки, з усіма перевагами продуктивності, які може дати екранування. C-screenX має діаметр всього 9 мм і досить гнучкий, щоб легко обходити кути. Він оброблений білою зовнішньою оболонкою, яка захищає екран і робить його практично непомітним на тлі білих плінтусів.

Ціна 270,00 ₴

CHORD ChordOhmic 4mm banana plug/spade

CHORD ChordOhmic banana plug / spade - коннектори для акустичного кабелю, розроблені британською компанією The Chord Company, які успішно зарекомендували себе на флагманських кабелях для акустики ChordMusic і Sarum-T. Вони мають підвищену міцність і забезпечують надійне підключення до 4-міліметрових терміналів акустики або підсилювальної техніки. Контакти роз'ємів виконані з посрібленої міді високої провідності. Такі штекери будуть входити в стандартну комплектацію всіх нових комплектів акустичних кабелів Chord Company, а також будуть доступні окремо в якості модернізації, що дозволяє використовувати цей революційний 4-міліметровий коннектор для поліпшення існуючих кабелів Chord Company або кабелів будь-якої іншої марки.

Ціна 270,00 ₴

CHORD Sarsen Box

CHORD Sarsen - дуже гнучкий і тонкий акустичний кабель. Його легко можна заправити між килимом і плінтусом. І незважаючи на розмір, Sarsen - хороший акустичний кабель. Він несе музичний сигнал з реальним відчуттям життя і динаміки. Акустичні кабелі повинні нести якомога більше інформації, а головне, вони повинні нести динамічну інформацію - особливо деталі, які задають ритм і структуру музичного твору. Sarsen прекрасно справляється з цією функцією. Sarsen має зовнішню оболонку з білого ПВХ, безкисневі мідні провідники з ізоляцією FEP, скручені у вигляді витої пари, з ними легко працювати, вони дуже гнучкі і мають загальний діаметр 3,2 мм!

Ціна 297,00 ₴

CHORD ClearwayX Speaker Cable Box

CHORD ClearwayX - це акустичний кабель з високою продуктивністю за хорошою ціною. ClearwayX використовує багатожильні безкисневі мідні провідники 14 AWG - досить великі, щоб забезпечити контроль і чіткість як для поличних, так і для підлогових колонок. Нещодавно продуктивність кабелю була значно поліпшена за рахунок заміни ізоляції з FEP на XLPE. Вибір ізоляції впливає на акустичний кабель і сприяє його нейтральності. Провідники розміщуються у вигляді витої пари перед нанесенням внутрішньої оболонки з м'якого ПВХ, це допомагає мінімізувати механічний шум, а також розділяє подвійні екрани з фольги зі зворотним намотуванням по відношенню до провідників. Екранування кабелю динаміка привносить тонкі нюанси, які пожвавлюють музику. ClearwayX може змінити продуктивність вашої системи!

Ціна 540,00 ₴

CHORD RumourX Speaker Cable Box

CHORD RumourX Speaker Cable - кращий вибір для будь-якої високоякісної звукової та візуальної інсталяції. Високопродуктивна технологія зі стриманими пропорціями. Випробувано, протестовано і рекомендовано виробниками аудіосистем, фахівцями з установки і кінцевими користувачами. Коли в 1996 році був випущений Chord Rumor, це був один з найменших акустичних кабелів (16 AWG). Він звучав набагато сильніше, ніж виглядав і прекрасно передавав деталі і динаміку. Крім косметичних змін, CHORD Rumour залишався незмінним протягом багатьох років. У попередніх версіях акустичних кабелів Rumor використовувалася ізоляція з ПТФЕ. Технологія матеріалів постійно розвивається, тепер доступні альтернативи ПТФЕ. Був знайдений відповідний ізоляційний матеріал, відомий як XLPE

Ціна 648,00 ₴

CHORD ShawlineX Speaker Cable Box

Акустичний кабель Chord ShawlineX заснований на технологіях Chord Rumor (тепер відомий як RumourX), який є фаворитом серед акустичних кабелів більше 20 років. Жили кабелю посріблені, ізольовані із зшитого поліетилену і розташовані у вигляді витої пари. При виробництві Chord ShawlineX технологи Chord взяли існуючу схему проводів, додали спеціально підібрану внутрішню оболонку з ПВХ для зниження механічного шуму, а потім застосували ту ж двошарову фольгу і екрануючу оплетку високої щільності, яка використовується на Chord Epic. Для ізоляції використовується супер сучасний ізоляційний матеріал, відомий як XLPE. Одна з версій цього матеріалу виглядала особливо цікавою і після тестів на прослуховування виявилася явно краще, ніж акустичний кабель PTFE.

Ціна 1 080,00 ₴

CHORD C-sub 1RCA to 1RCA

Сабвуферний кабель CHORD C-sub 1RCA to 1RCA розроблений для роботи з усіма підсилювачами домашнього кінотеатру і активними сабвуферами. Як і всі міжкомпонентні з'єднання компанії Chord, C-sub був розроблений для захисту аудіосигналу від високочастотних перешкод, що заповнюють більшість сучасних будинків.

Ціна 1 215,00 ₴

CHORD C-line 2RCA to 2RCA

Міжблочний кабель Chord Company C-Line 2RCA-2RCA був спроектований так, щоб захистити аудіосигнал від високочастотних перешкод, так часто присутніх в сучасних будинках. Відмінні риси звучання C-line - чистота і детальність, технічного дизайну - фірмова геометрія провідників під назвою ARAY. 

Ціна 1 755,00 ₴

CHORD EpicX Speaker Cable Box

EpicX вже багато років входить в лінійку акустичних кабелів CHORD. Це екранований кабель, який підходить практично для всіх типів акустичних систем. EpicX забезпечує деталізацію, динаміку і узгодженість кожної акустичної системи, від середньої до високої, з якою він використовується. Він особливо підходить для забезпечення контролю і визначення низьких частот і є ідеальним кабельним рішенням для підлогових колонок. В основі EpicX лежить відзначений безліччю нагород акустичний кабель Chord OdysseyX. В обох кабелях використовуються негативний і позитивний провідники з безкисневої міді 12 AWG, посріблені і ізольовані з поліетилену перед нанесенням зовнішньої оболонки з ПВХ. Основна відмінність пов'язана з ефективним комбінованим екраном для високих частот і напівпрозорою оболонкою з ПВХ.

Ціна 2 160,00 ₴

CHORD Clearway 1RCA to 1RCA Sub

У сабвуферному кабелі CHORD Clearway 1RCA to 1RCA Sub кампанія запозичила геометрію від зазначеної нагородами лінійки C-line для створення високоякісних аналогових межкомпонентних з'єднань з чудовим співвідношенням ціни і якості. У з'єднаннях Clearway використовується та ж геометрія провідника ARAY. Всі матеріали, провідники з геометрією ARAY зроблені з безкисневої міді, ізоляція була оновлена ​​до FEP, а екранування покращено. Одна з найпомітніших областей, в якій кабелі ARAY і Tuned ARAY дійсно відрізняються від конкурентів - це низькі частоти. Прекрасна динаміка, покращений тембр роблять кабелі ARAY і Tuned ARAY найкращим варіантом для використання з сабвуферами. Роз'єми VEE 3 RCA з прямим срібленням розроблені Chord Company і виробляються в Великобританії.

Ціна 3 132,00 ₴

CHORD Clearway 2RCA to 2RCA 1m

Міжблочний кабель CHORD Clearway 2RCA to 2RCA відрізняється унікальною геометрією провідника Chord Company ARAY, розробленої на основі визначеного нагородами кабелю Sarum Tuned ARAY. Провідники виготовлені з високоякісної безкисневої міді, ізольовані FEP і механічно демпфовані спеціально підібраним PVC. Екранування забезпечується двошаровою товстою фольгою. Кожен кабель Clearway побудований у відповідності зі строгими стандартами і ретельно протестований на підприємстві у Великобританії. Геометрія провідників ARAY дозволяє виробляти кабелі з найвищим рівнем деталізації. Кабель передає сигнали з реальної музичної узгодженістю. Clearway оснащений штекерами Chord VEE 3 RCA з ізоляцією з PTFE. VEE 3 RCA - це компактний штекер RCA з прямим срібним покриттям для поліпшення передачі сигналу.

Ціна 3 483,00 ₴