Останні Новини

Новинки

AE 108

AE 108 - це активний сабвуфер з пультом управління, розрахований на порівняно невеликі приміщення, і на даний момент є найбільш компактним сабвуфером Acoustic Energy. Корпус сабвуфера являє собою куб зі стороною всього 28 см, який можна розмістити в будь-якому зручному для вас місці і керувати ним за допомогою пульта. Розроблений для безперебійної роботи в складі багатоканальної системи AE100, AE 108 ідеально підходить для сучасного будинку, де потрібно контрольоване звучання низьких частот без шкоди для життєвого простору. Вбудований підсилювач має номінальну потужність 150 Вт, що, за розрахунками британських інженерів, для більшості приміщень достатньо. Не дивлячись на розміри, AE 108 стане незамінною частиною домашнього кінотеатру, забезпечивши потужні баси вашої аудіо системи.

Ціна 13 500,00 ₴

AE 107

AE 107 - колонка центрального каналу, розроблена для ідеальної інтеграції з будь-якими динаміками лінійки AE 100. Ходити в кіно набагато краще вдома. Вам не потрібно стояти в черзі і ви можете створити чудову якість звуку та відрегулювати його так, як це буде приємно саме для вас. Але для цього вам обов'язково потрібен центральний канал. AE 107 була розроблена для створення прекрасного домашнього кінотеатру і багатоканальної музичної системи. Адже коли ви дивитесь фільм, 70-80 відсотків вражень від фільму відтворюється центральним каналом. Колонка детально розкриває вокальний діапазон, доповнений потужними басами, завдяки точно розрахованому щілинному порту фазоінвертора. Компактну AE 107 ви можете легко розташувати на полиці або закріпити на стіні.

Ціна 8 100,00 ₴

AE 120

AE 120 є флагманською моделлю 100 серії. Це повноцінна трьохполосна акустична система, просто приречена на успіх, виходячи зі співвідношення ціни і якості, а також визнання, якого домоглася вся лінійка AE 100. Не дивлячись на витончений корпус колонок, який прекрасно впишеться в дизайн вашого приміщення, їх насичене звучання просто вражає. Не зважаючи на те, що AE120 відносяться до бюджетної лінійки, їх корпус виконаний згідно з усіма канонами Hi-Fi. ae120-awards

Ціна 29 700,00 ₴

Pro-Ject T1 BT OM5e

Стильна основа Pro-Ject T1 BT OM5e оброблена на верстатах з ЧПУ і виготовлена ​​з використанням добірних матеріалів, в її конструкції враховано все, що може впливати на якість звуку та надійність. Стіл не містить пластикових деталей і пустот, що дозволяє уникнути небажаних вібрацій всередині корпусу. Скляний диск із загартованого скла товщиною 8 мм являє собою важку конструкцію з нульовим резонансом і підтримує стабільну швидкість обертання вінілу. Нарешті, спеціально обрані ніжки столу також добре ізолюють T1 BT OM5e від оточуючих вібрацій вашої системи Hi-Fi. Програвач T1 BT OM5e оснащений допрацьованим фірмовим алюмінієвим тонармом довжиною 8,6 дюйма, який має цільну конструкцію для усунення резонансів. T1 BT OM5e - ідеальне поєднання - ціна і якість від  Pro-Ject!

Ціна 11 656,00 ₴

Vincent SV-700

В аудіофільскіх колах назва «Vincent Audio» тісно пов'язана з гібридними компонентами Hi-Fi. Сьогодні компанія Vincent встановлює на ринку новий тренд, який очікували всі аудіофіли - це поєднання лампової музи і транзисторного «бога з машини». Ось чому Vincent створив спеціальний клас підсилювачів під назвою «гібриди». Німецька компанія постійно розвиває нові технології і удосконалює існуючі конструкції для кращого звучання hi-fi обладнання. Новий гібридний інтегрований підсилювач SV-700 заснований на багаторічному досвіді компанії. У схемі попереднього посилення працюють три лампи (1x12AX7, 2x12AU7) за схемою SRPP (Shunt Regulated Push-Pull, каскад з динамічним навантаженням), що дає більш чіткий бас і кращі характеристики на середніх і високих частотах.

Ціна 91 800,00 ₴

Vincent SV-500

Лампові підсилювачі: анахронізми, релікти? Сьогодні компанія Vincent встановлює на ринку новий тренд, який очікували всі аудіофіли - це поєднання лампової музи і транзисторного «бога з машини». Ось чому Vincent створив спеціальний клас підсилювачів під назвою «гібриди». Інтегрований підсилювач фірми Vincent Audio SV-500 поєднує в собі два покоління, а саме, в одному корпусі спробували об'єднати обидві технології компонентів напівпровідникових і транзисторних схем для роботи пристрою. SV-500 був розроблений на основі вкрай вдалого підсилювача SV-227. Зовні не сильно відмітний, але більш компактний, SV-500 запозичує у свого старшого брата загальне схемне рішення, маючи в своєму розпорядженні серйозну відмінність в предпідсилюючому каскаді, за рахунок трьох ламп, однієї 12AX7 і двох 6H1.

Ціна 24 300,00 ₴

Vincent SV-200

З гібридним стерео підсилювачем потужності SV-200 німецька компанія Vincent Audio представляє молодшого брата найбільш продаваних підсилювачів SV-237MK і SV-700. Незважаючи на компактні розміри, потрібно відзначити, що SV-200 самий безкомпромісний варіант з високим рівнем продуктивності і багатофункціональними можливостями, гідними його старших братів. Vincent SV-200 - це підсилювач з високим динамічним діапазоном, надзвичайно низьким рівнем шуму і дивовижною музикальністю. Він ідеально підходить для невеликих систем Hi-Fi або домашнього кінотеатру. SV-200 забезпечує 25 Вт на канал при 8 Ом і 35 Вт на канал при 4 Ом. Це означає, що у нього більш ніж достатньо потужності, щоб наповнити кімнату малого і середнього розміру прекрасним звуком при використанні з чутливими динаміками.

Ціна 19 440,00 ₴

Vincent SV-237 МК

Компанія Vincent йде в ногу з часом, розширюючи модельний ряд сучасних пристроїв найвищого класу. Як поліпшити досконалий пристрій? Дуже просто, "потрібно слухати бажання клієнтів", стверджує компанія. Ось так SV-237 стає SV-237MK. Найбільша зміна полягає в тому, що Vincent замінили вхід USB у відповідності з побажаннями користувачів на коаксіальний і оптичний вхід, по яких можна передавати файли з високою роздільною здатністю до 24 біт / 192 кГц. Ці входи більше підходять для щоденного використання і пропонують більше можливостей для підключення. Також на передній панелі був доданий вихід на навушники. Унікальна схема Френка Бльобума не змінилася. За словами розробників, більше в цьому підсилювачі міняти нічого: «Важко зробити краще те, що і так вже прекрасно в своїй ціновій категорії».

Ціна 51 300,00 ₴

Vincent SV-227 МК

Компанія Vincent йде в ногу з часом, розширюючи модельний ряд сучасних пристроїв, і встановлюючи досить помірні ціни на продукцію найвищого класу. Так з'явився гібридний інтегрований підсилювач SV-227 MK, великогабаритний і надпотужний пристрій. Вхід USB раніше випущеного SV-227 був замінений оптичним і коаксіальним входами, які можуть обробляти обидва сигнали до 24 біт / 192 кГц. Компанія Vincent стверджує, що зміна була внесена «в зв'язку з популярністю попиту». Те, що залишається тим же самим, є схемою гібридного підсилювача Vincent, яка заснована на підсилювачі клапана з трьома лампами 12AX7 - два для стереовиходу і один для підсилювача навушників. Напівпровідниковий підсилювач потужності видає 2 х 100 Вт на 8 Ом. Підсилювач впевнено буде контролювати найскладніші навантаження.

Ціна 43 200,00 ₴

Vincent T.A.C. V-88

Лампові підсилювачі: анахронізми, релікти? Далеко не так! Сьогодні компанія Tube Amp Company (T.A.C.) встановлює на ринку новий тренд, на який чекали всі аудіофіли, і вони не підуть на компроміс щодо якості та очікують, що стерео, буде схоже на живий концерт в їх власному будинку. T.A.C. V-88 є класичним ламповим підсилювачем, оснащений всіма сучасними розробками німецької марки Vincent. У T.A.C. V-88 встановлені потужні лампи KT88, які працюють в режимі Push / Pull. І якщо у вас виникає питання, який підсилювач додасть максимальний реалізм і точність відтворених записів, якщо ваша система Hi-Fi існує, щоб створити саму правдоподібну ілюзію записаної музики, T.A.C. V-88 - це ваш підсилювач. Він має відмінну збірку і потужність, яка добре поєднується з багатьма динаміками.

Ціна 108 000,00 ₴

Vincent T.A.C K-35

T.A.C. 35 є класичним ламповим підсилювачем, оснащеним всіма сучасними розробками німецької марки Vincent, яка встановила на ринку нові пріоритети - лампова техніка, що випускалася раніше малими партіями, стала сьогодні в тренді. Не дивлячись на те, що лампова техніка вимагає особливого поводження, у T.A.C. є фірмова система автоматичного контролю за режимом роботи лампових каскадів, яка робить все за вас. Вона навіть природний знос ламп з часом здатна до певної міри нівелювати. На передній панелі підсилювача є лампочка «warm up», яка після включення горить секунд 20. Коли вона згасла, апарат офіційно повністю готовий до роботи. Звучання T.A.C. 35 масштабне, впевнене і об'ємне при відтворенні абсолютно різних стилів: класика, джаз і навіть електроніка.

Ціна 64 800,00 ₴

Vincent T.A.C.- 34 Dream

Випустивши інтегральний ламповий підсилювач T.A.C. 34 Dream, німецька компанія Vincent, встановила на ринку нові пріоритети. Продукція, що випускалася малими партіями - лампова техніка стала в тренді після відродження інтересу до вінілу. Не дарма модель назвали "Мрія". T.A.C. 34 Dream має дуже модний зовнішній вигляд в стилі "ретро". Але в той же час пристрій володіє всіма сучасними функціями і відтворює найвищу якість звучання. Ззаду T.A.C. 34 Dream оснащений чотирма вхідними стереопарами RCA і двома трійками гвинтових клем для під'єднання акустики з опором 4 або 8 Ом. Родзинкою лампового пристрою є два індикатори потужності (6Е2 «Magic Eye»), які пульсують зеленувато-молочним кольором, викликаючи почуття ностальгії за давно минулими роками.

Ціна 37 800,00 ₴