Останні Новини

Новинки

Epson EH-TW5820

Збирайте сім'ю і друзів, щоб дивитись фільми, спортивні змагання і грати в комп'ютерні ігри за допомогою Epson EH-TW5820 з роздільною здатністю Full HD, яскравістю 2700 люмен і динамічною контрастністю 70000:1. Домашні розваги оживають з яскравими і живими кольорами завдяки технології 3LCD, яка забезпечує зображення в три рази яскравіше, ніж у аналогічних одночипових DLP-проекторів. Проектор легко налаштувати завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень і 1,6-кратному зуму. З проектором Epson EH-TW5820 ви зможете насолоджуватися зображенням на великому екрані до 332 дюймів (762 см). Він якісно передає самі атмосферні сцени з глибоким чорним кольором і чіткими деталями в тінях і підтримує формат зображення 21: 9, який використовується в комп'ютерних іграх.

Ціна 0,00 ₴

Epson EH-TW5700

Збирайте сім'ю і друзів, щоб дивитись фільми, спортивні змагання і грати в комп'ютерні ігри за допомогою Epson EH-TW5700 з роздільною здатністю Full HD, яскравістю 2700 люмен і динамічною контрастністю 35000: 1. Домашні розваги оживають з яскравими і живими кольорами завдяки технології 3LCD, яка забезпечує зображення в три рази яскравіше, ніж у аналогічних одночипових DLP-проекторів. Проектор легко налаштувати завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень і 1,2-кратному зуму. З проектором Epson EH-TW5700 ви зможете насолоджуватися зображенням на великому екрані до 332 дюймів (762 см). Він якісно передає самі атмосферні сцени з глибоким чорним кольором і чіткими деталями в тінях і підтримує формат зображення 21: 9, який використовується в комп'ютерних іграх.

Ціна 0,00 ₴

Sony VPL-VW590ES

Оцініть красу справжніх зображень 4K HDR c VPL-VW590. Проектор створений для домашнього кінотеатру, забезпечує відчуття повного занурення з приголомшливими деталями і насиченими, точними кольорами, які змушують відчувати, що ви перебуваєте в самому центрі подій. X1 ™ використовує широко відому технологію обробки відеозображення BRAVIA TV і оптимізує її для проектування. У процесорі також поєднуються інноваційні технології високоточного аналізу кадрів з такими функціями, як Dynamic HDR Enhancer і Super Resolution для отримання високоякісних зображень. Dynamic HDR Enhancer обробляє HDR-контент кадр за кадром, забезпечуючи приголомшливий контраст. Він додатково збільшує контраст в поєднанні з діафрагмою, що робить яскраві сцени яскравіше, а темні - темніше, для максимального враження від HDR.

Ціна 275 000,00 ₴

Oehlbach Hyper Profi Opto 100 1.0m

Oehlbach Hyper Profi Opto 100 - це оптимальна якість сигналу для цифрового аудіоз'єднання. Міцна пластикова оболонка гарантує надійність контактів, які забезпечуються завдяки металевим роз'ємам TOSLINK, що мають покриття з 24-каратного золота. Інноваційна конструкція кабелю з надшвидкими волоконно-оптичними провідниками забезпечує найвищу яскравість і дозволяє передавати дані зі швидкістю до 75 Мбіт / с. Стандарт передачі багатоканальних форматів звуку за допомогою оптичних інтерфейсів TOSLINK лише визначає швидкість передачі 12,8 Мбіт / с!

Ціна 1 792,00 ₴

Oehlbach Easy Connect Opto 150 1.5m

Oehlbach Easy Connect Opto - це оптимальна передача сигналу для цифрового аудіоз'єднання. Easy Connect Opto - дуже якісний і гнучкий оптичний цифровий кабель за розумні гроші з високим світловим виходом і низьким коефіцієнтом рефракції по всій довжині оптоволоконного проводу. Міцна зовнішня оболонка забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень і впливів навколишнього середовища.

Ціна 728,00 ₴

Oehlbach SL Digital Audio Opto 0.75m

Oehlbach SL Digital Audio Opto - це оптимальна якість сигналу для цифрового аудіоз'єднання. Міцна пластикова оболонка гарантує надійність контактів, які забезпечуються завдяки металевим роз'ємам TOSLINK, що мають покриття з 24-каратного золота. Конструкція кабелю відрізняється неймовірною гнучкістю і високою надійністю. Низьке внутрішнє демпфірування кабеля дозволяє передавати цифрові сигнали з ідеальною стабільністю і надзвичайно високим рівнем якості.

Ціна 616,00 ₴

Oehlbach SL XT-Digital Audio Opto 0.75m

Oehlbach SL XT-Digital Audio Opto - це оптимальна якість сигналу для цифрового аудіоз'єднання. Міцна пластикова оболонка гарантує надійність контактів, які забезпечуються завдяки металевим роз'ємам TOSLINK, що мають покриття з 24-каратного золота. Конструкція кабелю і швидкий оптоволоконний зв'язок забезпечують швидкість передачі даних 125 Мбіт / с. Низьке внутрішнє демпфірування кабеля дозволяє передавати цифрові сигнали з ідеальною стабільністю і надзвичайно високим рівнем якості.

Ціна 1 204,00 ₴

AudioQuest Cherry Cola HDMI Active 10m

У кабелі AudioQuest Cherry Cola HDMI Active використовуються провідники з моножили і провідника зворотного заземлення. Всі 19 провідників (A / V, eARC, заземлюючий провідник, для сигналів живлення і керуючих сигналів) мають спрямованість. Кабелі AudioQuest HDMI довжиною до 5м мають пропускну здатність, необхідну для забезпечення відео з розподільчою здатністю до 10К, дозволом / частотою оновлення до 8К / 60Гц і 4К / 120 Гц. Всі покоління моделей кабелю HDMI повністю сумісні з усім попереднім обладнанням. Тільки для нових версій обладнання з HDMI 2.1 необхідні останні моделі кабелю.

Ціна 23 171,00 ₴

AudioQuest Forest 48 HDMI Active 8m

У кабелі AudioQuest Forest 48 HDMI Active використовуються провідники з моножили і провідника зворотного заземлення. Всі 19 провідників (A / V, eARC, заземлюючий провідник, для сигналів живлення і керуючих сигналів) мають спрямованість. Кабелі AudioQuest HDMI довжиною до 5м мають пропускну здатність, необхідну для забезпечення відео з розподільчою здатністю до 10К, дозволом / частотою оновлення до 8К / 60Гц і 4К / 120 Гц. Всі покоління моделей кабелю HDMI повністю сумісні з усім попереднім обладнанням. Тільки для нових версій обладнання з HDMI 2.1 необхідні останні моделі кабелю.

Ціна 7 801,00 ₴

AudioQuest Pearl 48 HDMI Active 8m

У кабелі AudioQuest Pearl 48 HDMI Active використовуються провідники з моножили і провідника зворотного заземлення. Всі 19 провідників (A / V, eARC, заземлюючий провідник, для сигналів живлення і керуючих сигналів) мають спрямованість. Кабелі AudioQuest HDMI довжиною до 5м мають пропускну здатність, необхідну для забезпечення відео з розподільчою здатністю до 10К, дозволом / частотою оновлення до 8К / 60Гц і 4К / 120 Гц. Всі покоління моделей кабелю HDMI повністю сумісні з усім попереднім обладнанням. Тільки для нових версій обладнання з HDMI 2.1 необхідні останні моделі кабелю.

Ціна 4 901,00 ₴

AudioQuest Vodka eARC 0.6m

У кабелі AudioQuest Vodka eARC використовуються провідники з моножили і провідника зворотного заземлення. Всі 19 провідників (A / V, eARC, заземлюючий провідник, для сигналів живлення і керуючих сигналів) мають спрямованість. Кабелі AudioQuest HDMI довжиною до 5м мають пропускну здатність, необхідну для забезпечення відео з розподільчою здатністю до 10К, дозволом / частотою оновлення до 8К / 60Гц і 4К / 120 Гц. Всі покоління моделей кабелю HDMI повністю сумісні з усім попереднім обладнанням. Тільки для нових версій обладнання з HDMI 2.1 необхідні останні моделі кабелю.

Ціна 4 321,00 ₴

AudioQuest Vodka 48 HDMI 0.6m

У кабелі AudioQuest Vodka 48 HDMI використовуються провідники з моножили і провідника зворотного заземлення. Всі 19 провідників (A / V, eARC, заземлюючий провідник, для сигналів живлення і керуючих сигналів) мають спрямованість. Кабелі AudioQuest HDMI довжиною до 5м мають пропускну здатність, необхідну для забезпечення відео з розподільчою здатністю до 10К, дозволом / частотою оновлення до 8К / 60Гц і 4К / 120 Гц. Всі покоління моделей кабелю HDMI повністю сумісні з усім попереднім обладнанням. Тільки для нових версій обладнання з HDMI 2.1 необхідні останні моделі кабелю.

Ціна 10 121,00 ₴