Останні Новини

Новинки

Yamaha MCR-N670 без акустики

В MCR-N670 реализованы технологии повышения качества воспроизведения CD, например, буфер переменной скорости, позволяющий стабилизировать скорость вращения диска, или функция подавления вибрации и механических шумов во время воспроизведения. Внешне проигрыватель прост, но отличается роскошным дизайном, характерным для всех HiFi-компонентов Yamaha: узкий лоток для диска и алюминиевые ручки и кнопки управления на фронтальной панели из шлифованного алюминия.

Ціна 21 728,00 ₴
yamaha
yamaha

Yamaha SR-C20A White

Yamaha SR-C20A - це компактна звукова панель з вбудованим сабвуфером, Bluetooth® та Clear Voice. Yamaha SR-C20A - ідеальне рішення для економії місця з безкомпромісно чистим і захоплюючим звуком. Більше не потрібно додавати гучність, щоб почути промову улюбленого персонажа. Технологія Clear Voice виводить звук діалогу та закадровий голос на передній план, виділяючи їх. Ви зможете встановити саундбар всього за кілька хвилин. Просто розташуйте Yamaha SR-C20A під телевізором або повісьте на стіну, використовуючи кріпильні отвори. Легко налаштовуйте звукові режими, гучність та інші параметри за допомогою мобільного додатку Sound Bar Remote. Крім того, підключення HDMI ARC дозволить вам одним пультом управляти і телевізором, і саундбаром.

Ціна 6 496,00 ₴
yamaha
yamaha

Nordost 14-2

В акустичному кабелі Nordost 14-2 використовуються два багатожильних дроти 14 AWG, 99,9999% OFC, екструдуємі з використанням високоякісного ПВХ. Цей товстий акустичний кабель спеціально розроблений для установки в стінах. Таким чином, акустичний кабель Nordost 14-2 відповідає вимогам RoHS і має рейтинг UL3 CL3, розрахований на напругу до 300 вольт. Довговічність і гнучкість акустичного кабелю 14-2 роблять його ідеальним рішенням для протягування акустичних кабелів крізь стіни, надаючи вашій кімнаті для прослуховування елегантний вигляд без шкоди для звуку, цілісності вашої звукової системи і дизайну інтер'єра.

Ціна 448,00 ₴

Triangle VOCE EZ

Triangle Voce Ez - колонка Hi-Fi класу лінійки Esprit Ez, яка може бути використана як в складі багатоканальної музичної системи, так і в системі домашнього кінотеатру в якості акустики центрального каналу. Розташований під екраном ТБ, динамік відтворює людські голоси і середні частоти з неймовірною точністю, реалізмом і динамічністю. Щоб забезпечити ідеальний баланс і однорідність звуку в домашньому кінотеатрі, центральний канал включає ті ж драйвери, як і вся лінійка Esprit Ez. Колонка оснащена схожими за конструкцією паперовими середньочастотниками і твитером в рупорному виконанні. Глибина корпусу всього 161 мм, що дозволить розташувати колонку непомітно. Сьогодні складно уявити собі домашній кінотеатр і системи об'ємного звучання без акустики центрального каналу.

Ціна 18 760,00 ₴

Triangle Heyda Ez

Колонки Triangle Heyda Ez був були спроектовані для забезпечення виняткової продуктивності сучасної системи домашнього кінотеатру. Розроблені для кріплення на стіні в якості колонок об'ємного звучання, Heyda Ez відтворять все звукові ефекти вашого улюбленого фільму для повного занурення в атмосферу кіносеансу. Глибина цього динаміка становить всього 16 см (6,5 дюйма), що робить його надзвичайно непомітним і простим в установці. За своїми характеристиками він не поступається іншим продуктам серії Ez. Деталі й динаміка звуку TRIANGLE роблять колонки Heyda Ez ідеальними як для створення домашнього кінотеатру, так і для двоканального стерео. Heyda Ez також можна використовувати в стереосистемі або в якості колонок фронтального каналу.

Ціна 26 880,00 ₴

Triangle Elara LN01A

LN01A - бездротові блютуз колонки

Більше не потрібно обирати між якістю звуку і простою у використанні технікою, бездротова активна колонка Triangle LN01A забезпечує високоякісний звук з мінімальною кількістю проводів. LN01A оснащений вбудованим підсилювачем класу D потужністю 2 x 50 Вт. LN01A може працювати в будь-яких ситуаціях: Bluetooth 4.0 APTX (еквівалент якості CD), вхід Phono, оптичний, коаксіальний, RCA і вихід для сабвуфера. LN01A - це компактна колонка з мінімалістичним дизайном, в якій втілено історичне ноу-хау Triangle в області акустики. 

Ціна 19 936,00 ₴

Inakustik Exzellenz LS-Kabel MSR 2 x...

В акустичних кабелях Inakustik Excellence MSR використовується легендарна технологія MSR® (магнітний відбивач струму). В основі цього лежить так званий ефект близькості, при якому сусідні провідники викликають нерівномірний розподіл електричного струму. Завдяки запатентованій технології MSR® між провідниками є тонка мідна смуга, що знижує ефект близькості двох провідників.

Ціна 223,00 ₴

Inakustik Exzellenz LS-40 Set 2 x 3m...

Акустичний кабель Inakustik Excellence LS-40 заснований на технічних принципах легендарної серії Reference. Він складається з чотирьох скручених проводів. Мережева оболонка PE щільно утримує проводи разом. Ізоляція зроблена з високоякісного твердого поліетилену. Мистецьки оброблений кабель забезпечує потужний, динамічний і дуже чистий звук. 4-дротова конструкція дозволяє використовувати його в якості одинарного двожильного кабелю.

Ціна 6 926,00 ₴

Inakustik Exzellenz LS-20 2 x 2,5mm²

Акустичний кабель Inakustik Exzellenz LS-20 заснований на технічних принципах легендарної серії Reference. Він складається з двох скручених проводів. Мережева оболонка PE щільно утримує проводи разом. Ізоляція зроблена з високоякісного твердого поліетилену. Мистецьки оброблений кабель забезпечує щільний, динамічний і дуже чистий звук.

Ціна 400,00 ₴

CHORD Shawline Power Chord Euro 2m

CHORD Shawline Power Chord - силовий кабель з високими технічними характеристиками, розроблений, виготовлений і ретельно протестований в Великобританії. Оновлена ​​версія Power Chord, тепер з поліпшеними, товщими багатожильними провідниками і більш щільною екрануючою опліткою. Shawline Power Chord складається з трьох провідників, виконаних з безкисневої міді OFC високого ступеня очищення. Конструкція кабелю не тільки захищає переданий сигнал від зовнішніх перешкод, а й гасить перешкоди, що виникають в самому кабелі і впливають на чутливу аудіоапаратуру. На одному кінці кабелю встановлений високоякісний штекер IEC, на іншому - вилка стандарту Euro. Кабель був розроблений для поліпшення загальних характеристик аудіо і відео і призначений для використання з Hi-Fi пристроями.

Ціна 9 044,00 ₴