Останні Новини

  

Новинки

Сабвуфер REL T/9x

Активний сабвуфер REL T/9x - це старша модель серії, яка представляє наступний щабель у розвитку серії сабвуферів T від компанії REL. Модель отримала оновлений підсилювач, корпус і випромінювач. Сабвуфер T/9x (від 27 Гц) забезпечили 10-дюймовим активним динаміком на лицьовій панелі і пасивним випромінювачем, спрямованим в підлогу. Динамік у сабвуфера виконаний за технологією FibreAlloy і підвісами зі збільшеним ходом. Окрему увагу в компанії звернули на фільтри. Що стосується посилення, то сабвуфер T/9x отримав фірмовий модуль A/B-класу. Його потужність склала 300 Вт. Якщо говорити про комутації, то сабвуфер забезпечений роз'ємами Neutrik Speakon, низькорівневими входами і LFE. Для бездротового підключення знадобиться додатковий фірмовий модуль REL Arrow.

Ціна 0,00 ₴

Сабвуфер REL T/7x

Активний сабвуфер REL T/7x представляє наступний щабель у розвитку серії сабвуферів T, він був переосмислений в сучасному, елегантному, новому форм-факторі, і дійсно став одним з найбільш вдало збалансованих сабвуферів REL. Оптимальне поєднання швидкості реакції і видатного баса, разом з природним звучанням, і все це - в елегантному корпусі збільшеного внутрішнього об'єма. При досить скромних габаритах, виключно глибокий і мелодійний бас моделі T7x демонструє вичерпну потужність і гучність. Восьмидюймовий динамік FibreAlloy, спрямований вперед, і десятидюймовий пасивний радіатор в днищі забезпечують ефект, що асоціюється зі звучанням стандартного дванадцятидюймового драйвера. Окрему увагу в компанії звернули на фільтри, які налаштували для більш «чистого, детального і прозорого звуку».

Ціна 0,00 ₴

Сабвуфер REL T/5x

Активний сабвуфер REL T / 5x представляє наступний щабель у розвитку серії сабвуферів T, він був переосмислений в сучасному, елегантному, новому форм-факторі, щоб створювати чудові баси, що виходять далеко за рамки його скромних розмірів. Модель отримала оновлений підсилювач, корпус і випромінювач. Сабвуфер T / 5x (від 32 Гц) отримав тільки один активний спрямований вниз випромінювач на 8 дюймів. Динамік у сабвуфера виконаний за технологією FibreAlloy і підвісами зі збільшеним ходом. Окрему увагу в компанії звернули на фільтри, які налаштували для більш «чистого, детального і прозорого звуку». Що стосується посилення, то сабвуфер T / 5x отримав фірмовий модуль A / B-класу. Якщо говорити про комутації, то сабвуфер забезпечений роз'ємами Neutrik Speakon, низькорівневими входами і LFE. 

Ціна 0,00 ₴

Elite Screens AR135WH2

Elite Screens AR135WH2 - це проекційний екран з фіксованою рамкою, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує телевізор з плоским екраном гігантського розміру. Aeon включає ультратонку обробку в якості опції для додаткового поліпшення зовнішнього вигляду.

Ціна 22 120,00 ₴

SVS PB-1000 Pro

SVS PB -1000 Pro зводить нанівець очікування по продуктивності для сабвуферів, близьких по ціні. Переосмислений 12-дюймовий драйвер SVS з високим ходом поєднується з еталонним Sledge-підсилювачем потужністю 325+ Вт, пікова потужність 820+ Вт з повністю непомітним виходом MOSFET для приголомшливо захоплюючих кінематографічних басів. PB -1000 Pro оптимізований завдяки новому дизайну корпусу з двома портами для легкого відтворення низьких частот з зникаюче низьким рівнем спотворень і оснащений додатком для смартфона SVS Subwoofer DSP для зручного налаштування і управління.

Ціна 0,00 ₴

SCP 944E-25 ACTIVE 4K HDMI

SCP 944E-25 ACTIVE 4K HDMI був протестований на відповідність останнім стандартам HDMI і HDMI® High Speed ​​with Ethernet. Якщо ви переходите на нові пристрої 4K / Ultra HD, вам також слід оновити міжблочний кабель. Кабелі HDMI SCP гарантовано підтримують пристрої TRUE 4K / Ultra HD і контент з роздільною здатністю 4K @ 50/60 4: 4: 4 (2160p) і 18 Гбіт/с. Кабельні з'єднання HDMI мають збої з різних причин, це призводить до переривчастого сигналу або ненадійної роботи системи, зверненням до служби підтримки і марної трати часу і грошей. Завдяки SCPs Snug-Tite ™ Grip ваш кабель HDMI залишиться надійно підключеним. SCP Snug-Tite Grip ідеально підходить як для мобільних пристроїв, так і для стаціонарної установки. Він надійно утримує ваш кабель HDMI, забезпечуючи максимальну цілісність сигналу.

Ціна 3 480,00 ₴

Elite Screens AR200WX2

Elite Screens AR200WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 31 217,00 ₴

Elite Screens AR180WX2

Elite Screens AR180WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 28 673,00 ₴

Elite Screens AR165WX2

Elite Screens AR165WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 26 489,00 ₴

Elite Screens AR150WX2

Elite Screens AR150WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 24 028,00 ₴

Elite Screens AR135WX2

Elite Screens AR135WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 21 844,00 ₴

Elite Screens AR120WX2

Elite Screens AR120WX2 - це натяжний на рамі екран, в якому використовується технологія Elite EDGE FREE®. Дизайн EDGE FREE® нагадує плаский екран телевізора. Aeon включає в себе ультратонку накладку. Має легку алюмінієву конструкцію з рознімною рамою. Легко зібрати і встановити за лічені хвилини. Невелика займана площа збільшує зону огляду. Кронштейни для настінного кріплення зсуваються, забезпечуючи правильне центрування рами.

Ціна 18 664,00 ₴