Новинки

Yamaha YAS-109

Мінімалістичний, але далеко не простий. Випробуйте фірмовий якісний звук Yamaha для своїх улюблених фільмів, музики та ігор - все з звукової панелі, яка непомітно поміщається перед телевізором або повертається для низкопрофильного настінного кріплення. Вбудоване голосове управління Alexa означає, що управляти звуковий панеллю, пристроями для розумного будинку і списком покупок Amazon так само просто, як і просити. Налаштування - це просте підключення до телевізора, а Bluetooth® дозволяє транслювати музику і багато іншого по бездротовій мережі.

Ціна 0,00 ₴

Cambridge Audio AXA35

Якість збірки чудово, Cambridge Audio не зрізали на якості звуку. Настійно рекомендується. "

FORBES

БРИТАНІЯ, 2019

ІНТЕГРОВАНИЙ УСИЛИТЕЛЬ З вбудованим фоно-коректором

AXA35 може похвалитися потужністю 35 Вт на канал, вбудованим фонофоном з рухомим магнітом для любителів програвачів вінілу, білим дисплеєм і ¼-дюймовим роз'ємом для навушників для приватного прослуховування.

Ціна 0,00 ₴

Yamaha YAS-108


108-0.jpg

Тепер у Червоному кольорі

YAS-108 является усовершенствованным продолжением линейки, в которую входят популярные модели саундбаров YAS-107 и YAS-207. YAS-108 обладает двумя НЧ-излучателями, и вы можете использовать его без сабвуфера. Кроме того новинка оснащена декодером DTS Virtual:X, который обеспечивает качественное объемное звучание. С новым YAS-108 вы получите максимальное удовольствие от мощного, объемного звука во время п?

Базова ціна 6 890,00 ₴ Ціна 5 571,00 ₴

Denon AVR-X3600H

9.2-канальний 4K Ultra HD AV-ресивер з потужністю 180 Вт на канал і вдосконаленою секцією HDMI (8 входів / 3 виходи з eARC). Підтримує формати 3D-аудіо Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X ™, DTS Virtual: X® і новий IMAX Enhanced. Працює з Amazon Alexa, Google Assistant і Apple Siri для легкого голосового управління.

Ціна 0,00 ₴

Yamaha YAS-209

Прокачайте звук телевізора. Покращіть свій телевізор, фільми та ігри за допомогою вбудованого голосового управління Alexa, DTS® Virtual: X ™ віртуальний 3D об'ємний звук, бездротовий сабвуфер і Bluetooth®, які передаються у простій, гладкій установці.

  • Вбудований контроль голосу Alexa для зручного керування звуковою панеллю, пристроїв розумного будинку, музики тощо
  • Бездротовий сабвуфер для глибоких басів з гнучким розміщенням
  • Ясний голос для підвищення чіткості діалогу
  • DTS® Virtual: X ™ віртуальний 3D об'ємний звук
  • Потік Bluetooth® для музики та подкастів
Ціна 0,00 ₴

Denon AVR-X2600H

7.2-канальный 4K Ultra HD AV-ресивер с мощностью 150 Вт на канал, HDMI (8 входов/2 выхода с eARC). Поддерживает форматы 3D-аудио Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X™, DTS Virtual:X®. Работает с Amazon Alexa, Google Assistant, и Apple Siri для легкого голосового управления.

Ціна 21 615,00 ₴