Список товарів за брендом Cambridge Audio

CAMBRIDGE AUDIO. ДЛЯ ЛЮДЕЙ, що слухають.

Cambridge Audio хочуть врятувати світ від дерьмово звуку. Ми хочемо, щоб ви почули вашу музику якнайкраще, так як виконавець хотів, щоб її почули, нічого не додаючи, нічого не прибираючи. Це те, чого ми завжди хотіли, тому що на це заслуговують такі любителі музики, як ми. Саме тому ми постійно експериментуємо, вирішуємо проблеми і створюємо новий комплект. Ось чому ми робимо те, що робимо останні 50 років. Ось чому ми завжди намагаємося покращити якість прослуховування. Pure.

Як би ви не слухали, незалежно від вашого бюджету, наша мета проста: дати вам найкраще звучання за найнижчою ціною.

Знайдено товарів: 39.

Показати 1-12 з 39 товарів

Cambridge Audio CXN V2

Модель не актуальна.

Нова модель CXN V2 Lunar Grey

WHF%202017%20CXN%20%281%29_0.jpg?itok=WASqAW1Icxn-2016-streamer%20%281%29_0.png?itok=C5HtjPH5

Максимальное цифровое удобство и качество. CXN (V2) дополнительно улучшает непрерывный опыт цифровой музыки, который сделал Hi-Fi реальным, победитель премии, три года подряд.Ціна 0,00 ₴

Cambridge Audio AXR100

Найпотужніший підсилювач в діапазоні AX пропонує величезні 100 Вт на канал, виділений вихід на сабвуфер для поліпшення низьких частот і два набори виходів на динамік. Він також має аналогові входи, цифрові входи, фонофон, FM / AM-приймач з RDS і 3,5 мм вхід. Крім того, вбудований приймач Bluetooth дозволяє передавати потокову улюблену музику зі смартфона, планшета або ПК.

Ціна 0,00 ₴

Cambridge Audio AXR85

AXR85 може похвалитися потужністю 85 Вт, вбудованим фонофоном для підключення програвачів з картриджами з рухомим магнітом, 3,5-мм входом на передній панелі для плеєрів iPod / MP3, вбудованим FM / AM-радіо з RDS і 30 попередньо встановленими програмами і чотирма аналоговими входи для підключення всій вашій музики, аудіо та відео джерел. Крім того, вбудований приймач Bluetooth дозволяє передавати потокову улюблену музику зі смартфона, планшета або ПК.

Ціна 0,00 ₴

Cambridge Audio SOLO MM

Наслаждайтесь каждой музыкальной деталью вашей коллекции винила с новым фонокорректором Cambridge Audio SOLO MM, который обеспечивает превосходное звучание виниловых проигрывателей, оснащенных головками звукоснимателя с подвижным магнитом. Даже старые и потертые виниловые диски не будут вызывать нежелательный шум и низкочастотную перегрузку на динамики. Благодаря Cambridge Audio SOLO MM естественное и теплое звучание любимых ме?
Ціна 5 220,00 ₴

Cambridge Audio Topaz AM5


Помимо того, что AM5 обладает потрясающей содержанием, он обладает мощностью 25 Вт на канал, совместим со смартфонами с использованием 3,5-мм входного разъема на передней панели и имеет еще четыре входа на задней панели для подключения всех ваших аудиоисточников.
Також, Ви маэте можливысть приэжнати Ваші гаджети по Bluetooth, скориставшись модулем Bluetooth Pro-Ject USB Box S
Ціна 6 090,00 ₴

Cambridge Audio Yoyo S

Уточните цену!Cambridge Audio утверждает, что 50-летний опыт разработки Hi-Fi устройств позволяет добится фантастического сочетания высокого качества звука, простоты использования и стиля в новых беспроводных Bluetooth динамиках YOYO. Компания говорит, что каждый компонент был выбран инженерами, чтобы "обеспечить максимально возможную производительность вашей цифровой музыки". В тоже время Cambridge Audio отходит от стереотипов связ?
Ціна 6 380,00 ₴

Cambridge Audio AXA25

Пропонуючи 25 Вт потужності на канал у великому пакеті цінностей, AXA25 оснащений 3,5-мм допоміжним входом на передній частині для смартфонів та чотирма аналоговими входами на задній панелі для підключення всіх джерел.

Ціна 7 250,00 ₴

Cambridge Audio TV2


Cambridge Audio TV2 имеет привлекательный дизайн и Bluetooth соединение. Cambridge Audio TV2 является доступным продуктом, который улучшит качество звука телевизора. Bы получите живой и сбалансированный звук. Он имеет все: удобный дизайн, детализированный звук, привлекательный стиль и практичное строение.

Cambridge Audio TV2 может воспроизводить высококачественное потоковое аудио через Bluetooth, что позволяет использовать беспроводное восп?
Ціна 8 700,00 ₴

Cambridge Audio DUO MM/MC

Теперь вы можете наслаждаться каждой нотой вашей музыкальной коллекции винила с новым фонокорректором Cambridge Audio DUO MM/MC, который является универсальным предварительным усилителем для проигрывателей виниловых дисков. Даже старые и потертые виниловые диски не будут вызывать нежелательный шум и низкочастотную перегрузку на динамики. Кроме того Cambridge Audio DUO MM/MC оснащен качественным усилителем для наушников и регулятор
Ціна 8 700,00 ₴

Cambridge Audio AXC35

AXC35 - це універсальний програвач компакт-дисків з безперервним відтворенням із високоякісним цифровим аналоговим перетворювачем (ЦАП) для перетворення цифрової інформації, що зберігається на компакт-диску, в аналоговий звуковий сигнал. Як і звичайні аудіо компакт-диски, AXC35 відтворюватиме MP3 та WMA файли з домашніх записаних CD-R, CD-RW та CD-ROM-дисків.

Ціна 9 938,00 ₴

Cambridge Audio AXA35

Якість збірки чудово, Cambridge Audio не зрізали на якості звуку. Настійно рекомендується. "

FORBES

БРИТАНІЯ, 2019

ІНТЕГРОВАНИЙ УСИЛИТЕЛЬ З вбудованим фоно-коректором

AXA35 може похвалитися потужністю 35 Вт на канал, вбудованим фонофоном з рухомим магнітом для любителів програвачів вінілу, білим дисплеєм і ¼-дюймовим роз'ємом для навушників для приватного прослуховування.

Ціна 10 121,00 ₴