Список товарів за брендом NAD

Знайдено товарів: 24.

Показати 1-12 з 24 товарів

Nad M33

У своїй простій формі ЦАП / підсилювач з підтримкою M33 BluOS ™ являє собою сверхвисокопроізводітельний потоковий підсилювач з чудовим звуком для аудиофилов.

Ціна 0,00 ₴

NAD PP 2E

PP 2e Phono Preamplifier пропонує чудову продуктивність, що ідеально підходить для аудиофілів, які стежать за бюджетом. Селектор входу рухливої ​​котушки / рухомого магніту PP 2e забезпечує різні варіанти фонокартріджей. Це дозволяє з'єднати PP 2e з будь-яким програвачем, надаючи споживачам необмежений вибір при побудові системи. Функція автоматичного відключення живлення PP 2e дозволяє економити енергію, автоматично відключаючи живлення PP 2e, коли він не використовується. Створений для того, щоб бути кращим компаньйоном у своїй системі програвача, PP 2e вдихає життя в улюблений вініл.

Ціна 4 004,00 ₴

NAD DAC 2

Заглядывая в будущее NAD Electronics всегда создавал продукты, которые могли опередить свое время. Новая модель NAD DAC 2 является прекрасным доказательством передовых разработок компании. Следя за последними тенденциями NAD разработал продукт, который позволит любителям компьютеров прослушивать музыку высочайшего качества, переданную на домашнюю Hi-Fi систему. И при этом не надо будет бороться с многочисленными каблями, потому
Ціна 9 800,00 ₴

NAD C316BEE

Innovative Twist on Proven Technology
Proprietary PowerDrive™ Circuit offers a remarkable combination of high current drive needed for complex loudspeaker loads combined with high levels of undistorted dynamic power. Bjø
Ціна 13 300,00 ₴

NAD C316BEE V2

Верная завидной репутации создания бюджетных моделей, компания NAD выпускает на рынок усилитель с огромной производительностью и вполне разумной ценой, C316BEE. Компания NAD никогда не заботилась о причудливых формах, предпочитая сосредоточиться на главном - технологиях и качестве продукта. Удостоенный наград C315BEE привел к созданию новой модели интегрального усилителя C316BEE. Благодаря контролю измерения шума, искажений
Ціна 13 440,00 ₴

NAD C 328

Гібридний цифровий ЦАП-підсилювач NAD C 328 є оновленням однієї з найпопулярніших моделей С326. У С328 доданий Bluetooth, DAC, MM Phono, а також збільшена потужність. Він забезпечує найфундаментальніші функції, твердо дотримуючись незмінної прихильності NAD до вишуканого звучання. По бездротовому зв'язку C 328 підключається до будь-якого смартфону, планшету або Bluetooth-сумісного пристрою в межах досяжності. Завдяки фонофоніческому входу MM, C 328 вдихнув нове життя в вінілові пластинки, завдяки інноваційній технології NAD Hybrid Digital ™ amp. C 328 також має підсилювач для навушників, що дозволяє підключити ваші улюблені навушники і зануритися в свій власний світ детального звучання. Лінійні входи C 328 можуть працювати з усіма видами аналогових компонентів джерела.

Ціна 15 820,00 ₴

NAD C545BEE

CD, CD-R and CD-RW Compatible
MP3 and WMA decoding
NAD CD-8 Full Function Remote Control
Wolfson WM8740 24bit/192KHz DAC Digital to Analogue Converter
Coaxial Digital Output
Optical Digital Output
Low Output Impedance
Toroidal Power supply with Separate Power Regulators for Analogue and Digital Sections
VFL Display with CD text
Selectable Track, Time and Repeat
Repeat Mode for Single Track or Entire CD
Program Play up to 40 Tracks
Random Play
External IR Input
12V Trigger Input
Ціна 15 960,00 ₴

NAD C326BEE

2 x 50W Continuous Power into 4 ohms and 8 ohms
100W, 150W, 200W IHF Dynamic power into 8, 4 and 2 ohms, respectively
PowerDrive™ circuit
NAD SR 8 Full System Remote control
Headphone socket
Front panel Media Player (MP) input for attaching portable MP3 Player
Relay Input Switching
Holmgren Toroidal Power transformer
7 Line inputs, including one tape in/out
All discrete circuitry Short signal path from input to output
All sockets Gold plated
Tone controls defeat switch
Main-amp input & pre-amp outputs
Subwoofer (mono) Out
Soft Clipping™
IR Input/Output
Ціна 17 080,00 ₴

NAD C 558

NAD C 558 - це повно функціональна модель, призначена для ентузіастів звукозапису в усьому світі. Програвач, якому критичні слухачі можуть поаплодувати за його музичну якість, і який практично будь-хто може собі дозволити. C 558 оснащений ремінним приводом для максимальної шумоізоляції, готовим до установки фонокартріджем Ortofon OM10, а також прецизійним двигуном змінного струму з ізольованим блоком живлення змінного струму. C 558 обладнаний скляною тарілкю з повстяною підкладкою, цоколем MDF і пилезахистною кришкою з низьким резонансом, Тонеарм C 558 також пропонує рівень ретельного проектування і розробки. При довжині 9 "він забезпечує низьке спотворення при відстеженні, зберігаючи при цьому жорсткість і малу масу, необхідну для стабілізації картриджа.

Ціна 17 360,00 ₴

NAD C328BEE

В течение 45 лет NAD Electronics вводит начинающих аудиофилов в огромный мир hi-fi. Компания выпускает на рынок усилители с огромной производительностью и вполне разумной ценой. Начиная с флагманских моделей и до самых бюджетных, усилители NAD обеспечивают фундаментальные функции, твердо придерживаясь неизменной приверженности к изысканному звучанию и новым технологиям. Новая модель C 328 может по беспроводной связи подключатьс?
Ціна 18 480,00 ₴

NAD C 338

Гібридний цифровий ЦАП підсилювач NAD C 338 додає потужний звук вашим улюбленим музичним джерелам і забезпечує неймовірну гнучкість будь-якої стереосистеми. C 338 має вбудований Chromecast, так що ви можете транслювати музику, мелодії, підкасти і списки відтворення з ваших улюблених програм на телефоні, планшеті або ноутбуці. Додайте програвач з фонофоніческім входом і відчуйте тепло колекцій вінілів із звуком HybridDigital від NAD ™. Управління живленням, гучністю, вибором джерела і настройками пристрою здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу додатку NAD Remote для iOS і Android. Лінійні входи можуть працювати з усіма видами аналогових компонентів джерела, пропонуючи ідеальний вхідний імпеданс з наднизьким рівнем шуму для збереження музикальності записів.

Ціна 18 816,00 ₴

NAD C338

В течение 45 лет NAD Electronics вводит аудиофилов в огромный мир hi-fi. Основанная на известном подходе NAD к архитектуре аудио, новая модель C 338 обеспечит невероятное звучание ваших любимых музыкальных источников и придаст невероятную универсальность любой стереосистеме. Начиная с мельчайших деталей, NAD разрабатывает схемы с низким уровнем шума, которые с невероятной точностью и стабильностью, обеспечивают звук почти с нулевы?
Ціна 21 560,00 ₴