Список товарів за брендом AudioQuest

1985: передова металургія

AudioQuest стає першою американською високопродуктивною провідниковою компанією, яка впровадила в своїх кабелях передову технологію провідників. Від провідника "Лінійний кристал" 1987 року до сучасних металів поверхні, AQ залишається в авангарді технології провідників.

Знайдено товарів: 152.

Показати 1-12 з 152 товарів

AUDIOQUEST spk bulk CHICAGO 44 PVC

В аналогових кабелях CHICAGO 44 використовуються провідники з моножильної довгозернистої міді (LGC) з подвійною збалансованою геометрією, яка забезпечує більш плавне і чисте звучання в порівнянні з кабелями, де використовується звичайна безкиснева мідь високої провідності. LGC як провідний матеріал містить менше оксидів, забруднень і забезпечує виразно вищі аудіохарактерістікі. Ізоляція з твердого пінопласту і система розсіювання шуму (NDS) CHICAGO 44 демонструє новітні розробки в галузі конструкції кабелю. Розсіювання шуму «екранує екран», поглинаючи, відображаючи велику частину цього шуму. Ізоляція з твердого пеноматеріала (HCF) забезпечує критичну геометрію сигнальної пари. З аналоговими кабелями Chicago довговічна якість і прекрасний звук стали ще доступнішими, ніж будь-коли.

Ціна 145,00 ₴

AUDIOQUEST spk bulk RED RIVER Braid

У Північній Америці є дві "Червоні річки", Північна і Південна. Багата історія та події, які відбулися на берегах цих річок надихнули AUDIOQUEST на створення серії високоякісних кабелів Red River. Кабель оформлений в червоно-чорних тонах і виглядає дуже дорого і солідно. У конструкції AudioQuest Red River враховані всі нюанси, здатні вплинути на звучання. В якості провідника в кабелі використовується безкиснева мідь високого ступеня очищення, яка проходить спеціальну обробку за технологією PCS. Для захисту кабелю від накопичення енергії радіочастотних перешкод в екрануючій оплетці, AudioQuest Red River має додатковий металевий екран. Ця технологія, що отримала назву NDS, виконує роль «захисту для захисту», запобігає стіканню цього заряду на сполученні компоненти.

Ціна 290,00 ₴

AUDIOQUEST spk bulk TYPE 2 Charko

Всі провідники AUDIOQUEST Type 2 виготовляються з суцільної довгозернистої міді (LGC). У звичайному багатожильному кабелі електрична та магнітна взаємодія між жилами є єдиним джерелом спотворень, що часто викликають різкий, брудний і нечіткий звук. Тверді провідники LGC Type 2 мають менше домішок і менше стиків між зернами, що забезпечує більш плавний, чистий звук і значно кращі характеристики, ніж кабелі, що використовують звичайну мідь OFHC, а геометрія Star-Quad зберігає інформацію про час і динаміку. Крім того, провідник будь-якого розміру або форми має певний профіль спотворення. AUDIOQUEST Type 2 використовує технологію Spread-Spectrum Technology (SST), щоб значно знизити поширеність цих недоліків за рахунок використання точної комбінації провідників різного розміру.

Ціна 363,00 ₴

AudioQuest acc Rocket 44 SBW Pants SET/4

Акустичний спліттер AudioQuest acc Rocket 44 SBW Pants SET / 4, що складається з 2-х двопровідних і 2-х чотирьох провідних кембриків для розведення акустичного кабелю способом Bi-Wire 2 -> 4.

Ціна 377,00 ₴

AUDIOQUEST spl bulk ROCKET 11 BLACK

Акустичний кабель Rocket 11 Black являє собою ідеальний кабель Full-Range або Single-BiWire. Single-BiWire дозволяє оптимізувати продуктивність, коли динаміки мають входи Bass і Treble. Rocket 11 є прекрасним акустичним кабелем для підключення високочастотних AV-систем, володіє багатожильною структурою, а також напівтвердими концентричними провідниками, виготовленими з довгозернистої міді. Технологія завивки True Concentric передбачає укладання жил провідника шарами навколо однієї центральної жилки. Це забезпечило проводу збалансований, динамічний і чистий звук. Rocket 11 відмінно підійде для використання в однопровідній або двухпроводній конфігурації. Це гнучкий, добре збалансований кабель, який буде добре працювати в широкому спектрі систем.

Ціна 435,00 ₴