Фільтр за
Бренд
Ціна
  • 1 421,00 ₴ - 37 687,00 ₴

Останні Новини

  

картриджи звукознімачі для програвачів вінілових дисків

Картриджи Звукознімачі

Картриджи Звукознімачі

Картриджи Звукознімачі

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Audio-Technica AT-VM95C

AT-VM95C, новая модель Conical, входящая в состав Audio-Technica, заменит легендарные модели серии AT90, такие как AT91, AT91R и CN5625AL.Также AT-VM95C представляет собой «бюджетный» картридж с коническим стилусом, совместимость которого в линейке позволит обновить любые из 4 других стилусов LP серии, таких как Elliptical, Elliptical Nude, Microlinear и Shibata.

Ціна 1 421,00 ₴

Ortofon звукознімач OM 5 E

Якщо у вашого тонарма є стандартна головка або патрон, то добийтеся оптимального відтворення звуку за допомогою OM. Погляд на будь-який з цих картриджів покаже відповідь Ортофона на ідеальну відповідність тонарм. Геніально заправлений в верхню частину кронштейну крихітний знімний ваговій щиток.

Ціна 2 376,00 ₴

Audio-Technica VM510CB

  • Конічний склеєний стилус
  • Двухмагнітная система типу VM
  • Пара-тороїдальні котушки покращують ефективність генерації
  • алюмінієва консоль
  • Центральна захисна пластина між стереоканалами
  • Міцний нізкорезонансний полімерний корпус
Ціна 3 625,00 ₴

Ortofon звукознімач 2M RED

Ми оптимізували конструкцію для зручності монтажу картриджа, а також для його ваги і розміру, щоб відповідати найбільш поширеним на сьогоднішній день програвачів. Серія 2M забезпечує відмінну сумісність при використанні в асортименті систем відтворення і з великою кількістю фоно-предусілітелей.

Ціна 3 726,00 ₴

Ortofon звукознімач 2M Red PnP MKII

Картриджі серії 2M оснащені фірмовими шплінтовимі шпильками Ortofon - винахід, який дозволяє картриджам з рухомим магнітом мати плоску частотну характеристику, як і картридж з рухомою котушкою. Спліт полюсні штирі були винайдені Ortofon.

Ціна 5 400,00 ₴

Ortofon звукознімач 2M BLACK

Головна частина 2M - це практичне і елегантне рішення для наших клієнтів, які хочуть прямої і простий монтаж і заміна на своєму S-подібний тонарм. Комбінація 2M Headshell і картриджа 2M Series додає унікальне відміну програвача!

Ціна 20 250,00 ₴