Фільтр за

Бренд
Ціна
  • 2 822,00 ₴ - 14 450,00 ₴

Останні Новини

Фонокоректори

Фонокоректори

Фонокоректори

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Pro-Ject Phono Box E Black (MM/MC)

Pro-Ject Phono Box E Black (MM / MC) є ідеальним фоно-препідсилювачем для систем Hi-Fi. Phono Box MM приймає MM і високопродуктивні картриджі MC і пропонує аудіофільную музику за дуже низькою ціною при найвищій якості! Удосконалена схема оснащена спеціальними шумопоглинаючими компонентами, легко утримує шум і спотворення на дивно низькому рівні.

Ціна 2 822,00 ₴

Pro-ject Phono Box E

Pro-Ject Phono Box E является идеальным фонокорретором начального уровня, предназначенным для для работы с MM-звукоснимателями разнообразных моделей. Схема и конструкция Pro-Ject Phono Box E подавляют шум и искажения, обеспечивают точную RIAA-коррекцию входного сигнала, а встроенная внутренняя защита чувствительной электроники не позволяет вмешаться внешним помехам. Pro-Ject Phono Box E имеет компактные размеры, что позволит расположит
Ціна 2 890,00 ₴

Pro-just Optical Box E Phono

  • Спеціально для використання з пристроями без аналогового входу, такими як домашні кінотеатри, звукові панелі і T. Д.
  • Аналоговий RCA і цифровий оптичний вихід Працюють одночасно
  • Працює як вхідний розшірювач (2> 1) або вихідний Розгалужувач (1> 2)
  • 2 входи: 1 фоно і 1 лінійний вхід
  • Підходить для картриджів MM
  • Точне Вирівнювання RIAA
Ціна 4 930,00 ₴

Cambridge Audio SOLO MM

Наслаждайтесь каждой музыкальной деталью вашей коллекции винила с новым фонокорректором Cambridge Audio SOLO MM, который обеспечивает превосходное звучание виниловых проигрывателей, оснащенных головками звукоснимателя с подвижным магнитом. Даже старые и потертые виниловые диски не будут вызывать нежелательный шум и низкочастотную перегрузку на динамики. Благодаря Cambridge Audio SOLO MM естественное и теплое звучание любимых ме?
Ціна 5 220,00 ₴

Pro-Ject Phono Box S2 Silver

Pro-Ject Phono Box S2 Silver в компактному корпусі з якісного металу є універсальним фонокоректором для звукознімачів ММ і МС-типів. Phono Box S пропонує неперевершену акустику, універсальність і простоту в налаштуванні за дуже доступною ціною. Pro-Ject Phono Box S2 був відзначений авторитетними спеціалізованими виданнями як один з лідерів в своєму класі по співвідношенню ціни і відмінної якості. Pro-Ject Phono Box S2 поєднується з більшістю популярних моделей програвачів вінілу. Pro-Ject Phono Box S2 встановлює нові стандарти в цій ціновій категорії!

Ціна 6 290,00 ₴

Pro-Ject Phono Box S Black

Pro-Ject Phono Box S Black - компактний і надійний передпідсилювач з єдиною кнопкою включення на передній панелі і комплектом входів т виходів ззаду. Цей новий фоно-передпідсилювач пропонує неперевершену продуктивність і унікальну працездатність, якої ще ніколи не було за такою приємною ціною! Передпідсилювач оснащений вимикачем инфразвукового фільтра, а також перемикачами ММ і МС-режимів.

Ціна 6 426,00 ₴

Pro-Ject AD Box S2 Phono

Метою створення Pro-Ject AD Box S2 Phono була розробка пристрою, який стане дуже гнучким у налаштуванні і дозволить здійснити конвертацію записів з вінілових платівок або аудіокасет в цифровий формат для відтворення на комп'ютері. Обробка музики на комп'ютері дає можливість усунути шуми, що зустрічаються на старих і зношених носіях. Дані з комп'ютера можна записати на компакт-диск, а також використовувати в мобільних пристроях. Перемикач входів на передній панелі дозволяє вибрати потрібний тип входу: Phono або лінійний. Сигнал від обраного входу подається на аналоговий вихід. Ця функція дозволяє постійно підключати AD Box S2 Phono до системи Hi-Fi, використовувати його в якості стандартного фонокоректора і перетворити ваші записи в цифрові дані, що зберігаються на вашому комп'ютері.

Ціна 8 092,00 ₴

Cambridge Audio DUO MM/MC

Теперь вы можете наслаждаться каждой нотой вашей музыкальной коллекции винила с новым фонокорректором Cambridge Audio DUO MM/MC, который является универсальным предварительным усилителем для проигрывателей виниловых дисков. Даже старые и потертые виниловые диски не будут вызывать нежелательный шум и низкочастотную перегрузку на динамики. Кроме того Cambridge Audio DUO MM/MC оснащен качественным усилителем для наушников и регулятор
Ціна 8 700,00 ₴

Pro-Ject Phono Box DS +

У фонокоректорі Pro-Ject Phono Box DS + з ультра низьким рівнем шуму, виготовленим за технологією професора Сікора, використовується чудова схемотехніка, добре відома по Phono Box S, але з використанням компонентів найвищого класу. Виняткові характеристики і видатна гнучкість при роботі практично з будь-якими MM або MC картриджами, роблять Phono Box DS + кращим вибором в своєму ціновому класі. Всі перемикання здійснюються завдяки реле в тому числі і інфразвуковий фільтр, який прибирає ультра низькочастотний гул нижче частоти 20 Гц. Ретельно відібрані модулі підсилювача і поліпропіленові конденсатори аудіофільського класу гарантують захоплююче звучання. Тому Phono Box DS + - прекрасне оновлення для Hi-Fi-систем амбітних прихильників вінілу!

Ціна 10 268,00 ₴

Pro-Ject Phono Box DS2 Black

Pro-Ject Phono Box DS2 - це фоно-попередній підсилювач, відповідний для всіх поширених картриджів MM і MC-типу. Кнопки управління Pro-Ject Phono Box DS2 продумано розташовані на передній панелі та доповнені наочною індикацією, за рахунок чого підвищується зручність користування пристроєм. Корпус виготовлений з міцної алюмінієвої металевої багатошарової конструкції, яка не тільки ефективно захистить його від електромагнітних перешкод та вібрацій, а й порадує око своєю простою і елегантною естетикою.

Ціна 14 450,00 ₴