Список товарів за брендом REL

Знайдено товарів: 11.

Показати 1-11 з 11 товарів

REL HT Air Wireless

Є бездротовий зв'язок і є бездротовий зв'язок REL! Наслідуючи Arrow і Longbow Wireless, REL HT Air Wireless забезпечує максимальні можливості підключення дротових REL і чудову якість звучання по бездротовому зв'язку. Пристрій HT Air дозволяє перетворити сабвуфери кампанії серії HT в бездротові, що значно спрощує завдання їх розміщення в кімнаті. HT Air складається з двох невеликих блоків, один з яких підключається до джерела сигналу, а інший - до сабвуфера. Установка бездротового з'єднання проводиться одним натисканням кнопки в автоматичному режимі. В цілому система дуже проста в підключенні, яке можна виконати за кілька хвилин. Незважаючи на бюджетну вартість, HT-Air зберігає сигнал в первісному вигляді, без стиснення або інших небажаних перетворень. 

Ціна 3 770,00 ₴

REL Arrow Transmitter

Бездротова передача сигналу в домашньому аудіо стає все більш популярною. Arrow ™ - це метод бездротової передачі з нульовим стисненням, що забезпечує надшвидку реакцію, надійність і продуктивність, аналогічну більш дорогим бездротовим системам. Пристрій бездротової передачі сигналу REL Arrow Transmitter створено на базі моделі LongBow Wireless і призначений для використання разом із сабвуферамі серії T / i кампанії REL. Комплект складається з двох блоків, виконаних в металевих корпусах. Блок меншого розміру є приймач, який підключається до сабвуфера через спеціальний 9-піновий роз'єм. Використання технології LSI (великомасштабні інтегральні мікросхеми), дозволяє знизити вартість системи приблизно на 30% при збереженні всієї продуктивності.

Ціна 7 540,00 ₴

REL AirShip Wireless

Пристрій REL Airship ™ - це новітнє сучасне бездротове з'єднання з нульовим стисненням для використання з останньою серією S і багатьма іншими сабвуферамі REL. Мета конструкції - забезпечити якісне дротове з'єднання по бездротовій мережі. Кампанія REL розробила і спроектувала Airship ™, щоб створити пару, яка працює так само ефективно і сучасно, як і виглядає. Просто підключіть обидва пристрої один до одного, натисніть кнопку, і Airship ™ знайде відповідний приймач і з'єднається з ним. Стандартний час для сполучення становить менше 5 секунд. Для пристрою REL Airship Wireless була розроблена спеціальна технологія передачі сигналу, яка забезпечує його максимальне збереження в первісному вигляді, без стиснення або інших небажаних перетворень.

Ціна 11 310,00 ₴

REL TZero MKIII

Tzero MKIII - це кожен біт справжній REL, просто менший. Він збагачує навіть скромні системи потужністю та природними басами, забезпечуючи якісний і повний набір підключень REL, а також абсолютно новий алюмінієвий конус, який забезпечує набагато більшу жорсткість драйверу для удару та потужний, надійний підсилювач класу D, все привабливо ціна і розмір. Ідеально підходить для квартир, квартир, кабінетів, де обмежений простір.

Ціна 14 500,00 ₴

REL HT1003

rel ht1003 awards

REL HT1003 є дуже компактним сабвуфером з величезним потенціалом і безперечно може конкурувати з більш габаритними братами. Його головне завдання - створення ідеального домашнього кінотеатру з надзвичайно високою продуктивністю за вигідною ціною. Завдяки компактним розмірам REL HT1003 вдало вписується в будь-який інтер'єр і не займає простір, але в той же час забезпечує глибокі і насичені баси завдяки продуманій конструкції. Елегантність корпусу підкреслює високоякісна поверхня, оброблена п'ятьма шарами лаку, нанесеного вручну. Висока якість комплектуючих і продумана конструкція дозволяють використовувати REL HT1003 не тільки в домашніх кінотеатрах, а й в стереосистемах, побудованих на базі широкосмугової або сателітної полочної акустики.

Ціна 18 850,00 ₴

REL T5i

Маленький - не означає слабкий! Це відноситься до компактного, але досить потужного активного сабвуфера REL T5i, який може змагатися своєю продуктивністю з більшими братами. REL T5i оснащений оновленим 8-дюймовим низькочастотним динаміком, маса дифузора якого була знижена при одночасному збільшенні жорсткості. НЧ-динамік змонтований на сталевому антирезонансному шасі, що забезпечує відсутність спотворень звуку навіть на великій гучності. Цікавою особливістю REL T5i є можливість підключення зовнішнього фірмового бездротового модуля Arrow. Шикарна лакова обробка чорного або білого кольорів підкреслює сучасні лінії його корпусу. REL T5i гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і доповнить домашній кінотеатр, наповнивши атмосферу живим і глибоким звуком.

Ціна 21 750,00 ₴

REL HT1205

куд ре1205 awards

REL HT1205 є новим активним сабвуфером, який ідеально підходить для створення сучасного домашнього кінотеатру. REL HT1205 стане вашим найкращим партнером під час ігор, перегляді фільмів і шоу, і буде прекрасно поєднуватись із бездротовими динаміками. Сабвуфер має досить компактний корпус, який прекрасно вписується в будь-який інтер'єр. А зовнішня обробка корпуса REL HT1205, виконана з п’яти шарів спеціального покриття, яке наноситься вручну та підкреслює витончені, сучасні форми сабвуфера. 

Ціна 26 390,00 ₴

REL T9i

REL дотримується незмінної традиції, коли топові моделі лінійки втілюють в собі останні і кращі розробки кампанії. Таким є активний сабвуфер REL T9i. T9i являє собою ідеальну модель серії T / i, яка має максимальну продуктивність і задовільняє всі вимоги вашого домашнього кінотеатру або музичної системи. REL T9i оснащений бас динаміком збільшеним до 10 дюймів діаметра, що дозволяє отримувати дуже насичені і глибокі баси. Потужне звучання REL T9i ідеально підходить для роботи з підлоговими АС в приміщеннях середнього та великого розміру. Шикарна обробка підкреслює сучасні лінії корпусу сабвуфера. А масивні опори дозволяють встановити пристрій на будь-якій поверхні, не втрачаючи якості басів. Потужний, дуже потужний і красивий - це про сабвуфер REL T9i.

Ціна 37 700,00 ₴

REL HT1508 Predator

REL HT1508 Predator - це активний сабвуфер і флагман лінійки HT, який призначений для створення домашнього кінотеатру майбутнього, щоб підкреслити його високу продуктивність. Сабвуфер комплектується великим 15-дюймовим (380 мм) низькочастотним динаміком CarbonGlas 1508 з бутіловим підвісом, здатним забезпечити довгий хід по 3 дюйма (7,5 см) вперед і в зворотний бік. Такий басовий драйвер володіє швидким відгуком, так як оснащується легким міцним дифузором з композитного матеріалу, що включає в себе скловолокно і карбон. В результаті вдається отримати точне, чисте, швидке і глибоке звучання з чудовою динамікою. Зовнішня обробка REL HT1508 Predator, виконана з п'яти шарів спеціального покриття, яке наноситься вручну та підкреслює витончені і сучасні форми сабвуфера.

Ціна 60 900,00 ₴

REL S510

Нова серія S - це тріумфальна розробка, що перевершила всі очікування команди розробників кампанії. REL S510 являє собою активний сабвуфер, який забезпечує неймовірний рівень універсальної продуктивності для озвучення приміщень середніх розмірів в тих випадках, коли потужність S810 може виявитись надмірною. А в комплектації з висококласними динаміками ви отримаєте практично таке ж звучання, як у топової моделі. В REL S510 використовується підсилювач NextGen3, що працює в ефективному класі D. Його схема була оптимізована для використання в сабвуферах REL, і потужність підсилювача складає 500 Вт, що зробило баси ще більш динамічними і опрацьованими. Акуратний, сучасний і компактний корпус REL S510 прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр і прикрасить ваш домашній кінотеатр.

Ціна 72 500,00 ₴

REL S812

Нова серія S - це тріумфальна розробка, що перевершила всі очікування команди розробників кампанії. REL S812 являє собою дуже потужний активний сабвуфер, виконаний на базі численних попередніх розробок компанії. Команда REL по новому переглянула вимоги до живлення, поліпшення драйверів і спеціальних фільтрів, оновивши кожен з них, щоб отримати максимальну продуктивність. Вимогами були сильніші, глибокі баси між 19-35 Гц, значно поліпшена кінотеатральна динаміка і ще більш відкрите і просторе звукове поле. І все це поряд з доробками корпусу, необхідними для того, щоб ці оновлення виглядали на гідному рівні. REL S812 виробляється в компактному корпусі і чудово вписується в будь-який інтер'єр, гармонійно доповнюючи ваш домашній кінотеатр.

Ціна 89 900,00 ₴