Список товарів за брендом SVS

SVS - компания из США, получившая известность как производитель высококачественных сабвуферов. За годы работы SVS заслужила множество положительных отзывов, а продукция бренда стала востребованной на рынке акустических систем.

SVS - компания из США, получившая известность как производитель высококачественных сабвуферов. За годы работы SVS заслужила множество положительных отзывов, а продукция бренда стала востребованной на рынке акустических систем.

 

Компания была основана в 1998 году в Огайо группой энтузиастов, которые были уверены, что стоимость существовавших на тот момент сабвуферов невероятно завышена, и решивших предложить свое видение сбалансированного сабвуфера с оптимальной ценой. Результаты превзошли все ожидания, и бренд получил мировое признание.

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

SVS SB12-NSD Black

SVS SB 12-NSD - напольний сабвуфер у закритому корпусі. SB12-NSD - це електростанція, яка поєднується з будь-якими динаміками, забезпечуючи ідеальну основу низькочастотного виходу. В рівній мірі адаптується для музики, фільмів, телебачення та ігор, в будь-якій кімнаті SB12-NSD відтворює глибокий, щільний і артикульований бас на будь-якому рівні приводу з високою точністю.

Ціна 0,00 ₴

SVS PB12-NSD Black

SVS PB12-NSD привнесе у відтворення вашої музики від системи домашнього кінотеатру - баси настільки точні, детальні, динамічні і глибокі, що після одного прослуховування ваш старий «сабвуфер» буде відразу ж викинутий на узбіччя!

Ціна 0,00 ₴

SVS PB-2000 Black Ash

Один з лідерів по виробництву сабвуферів компанія SVS представляє відмінну модель PB-2000 Black Ash, яка стане прекрасним доповненням до вашого домашнього кінотеатру. Сабфуер найкраще проявить себе в приміщенні розміром до 35 кв. м. Володіючи технологією Ultra Series, сабвуфер SVS PB-2000 дозволяє легко відтворювати низькі частоти до 17 Гц з винятковою деталізацією і музикальністю.

Ціна 0,00 ₴

SVS PB-1000 Black Ash

Забезпечує приголомшливу продуктивність і низькочастотне розширення без шкоди для деталізації і точності. Сабвуфер SVS PB -1000 оснащений 10-дюймовим динаміком з високими характеристиками і середньоквадратичним середнім значенням 300 Вт, підсилювачем пікової потужності 700+ Вт з елементами управління DSP. На задній панелі представлені основні клавіші управління і всілякі входи та виходи.

Ціна 18 630,00 ₴

SVS SB-1000 Black Ash

Виняткова глибина, потужність і інтенсивність сабвуфера SVS SB -1000 світового класу в суперкомпактному та стильному 13-дюймовому корпусі. Невеликі розміри сабвуфера SVS SB -1000 дозволяють розмістити його в будь-якому затишному місці, наповнюючи приміщення глибоким і чітким басом.

Ціна 23 490,00 ₴

SVS SB-3000 Piano Gloss Black

Активний сабвуфер SVS SB-3000 Piano Gloss Black оснащений абсолютно новим 13-дюймовим SVS-драйвером високої швидкості і середньоквадратичною середньою напругою 800 Вт, піковою потужністю 2500 Вт і повністю дискретним виходом MOSFET. Його глибокий і гучний низькочастотний вихід з видатною чіткістю і бездоганною тональної точністю захопить як запеклих меломанів, так і любителів домашнього кінотеатру.

Ціна 47 385,00 ₴

SVS PB-3000 Black Ash

Приголомшлива потужність, чітка швидкість в перехідних процесах і точне управління, SVS PB-3000 забезпечує продуктивність еталонного сабвуфера за революційною ціною. Оснащений абсолютно новим, першим в світі 13-дюймовим SVS-драйвером з високим рівнем відхилення і середньоквадратичним середнім значенням 800 Вт, підсилювачем Sledge з піковою потужністю 2500 Вт і повністю дискретним виходом MOSFET для придушення низьких частот нижче порога людського слуху без втрати якості звучання.

Ціна 60 345,00 ₴