SVS PB12-NSD Black

0,00 ₴
без податку

SVS PB12-NSD привнесе у відтворення вашої музики від системи домашнього кінотеатру - баси настільки точні, детальні, динамічні і глибокі, що після одного прослуховування ваш старий «сабвуфер» буде відразу ж викинутий на узбіччя!

Кількість
уточніть перед оплатою

SVS PB12-NSD привнесе у відтворення вашої музики від системи домашнього кінотеатру - баси настільки точні, детальні, динамічні і глибокі, що після одного прослуховування ваш старий «сабвуфер» буде відразу ж викинутий на узбіччя!

SVS ніколи не припиняє покращувати свої апарати, тому новітній NSD-12 володіє кращими показниками у порівнянні з попередником. Більш лінійний профіль сили зсуву, покращений перехідний відгук з меншим «вильотом» і ще більш широка смуга пропускання роблять перетворювач NSD-12 кращим в своєму класі.

Тільки інженери SVS R&D Sub-Human могли зробити новий PB12-NSD меншим і більш компактним, ніж його попередник, та в той же час фактично збільшивши продуктивність глибоких басів. Додавши глибоко налаштований широкосмуговий 4-дюймовий порт, і в результаті виходять чудові глибокі баси, якісний звук і якысне відтворення середніх частот - все це в корпусі зручного розміру та стильному выгляді.

2645

Характеристики

Колір
Чорний

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.