Акустика Активна, Портативна, бездротова класу Hi-Fi

Акустика Активна, Портативна

Акустика Активна, Портативна

Акустика Активна, Портативна

Знайдено товарів: 50.

Показати 1-12 з 50 товарів

Активні фільтри

Bluesound BP100 Battery Pack for...

Підключіть акумулятор Bluesound BP100 Battery Pack до динаміка PULSE FLEX і візьміть музику із собою куди завгодно. Слухайте музику через Bluetooth в потоковому режимі зі свого смартфона, планшета чи ноутбука або підключіть PULSE FLEX на батарейках до домашньої мережі та слухайте музику без проводів в будь-якому місці будинку або за його межами. Слухайте музику в парку зі свого смартфона, планшета чи будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth. Підключіть PULSE FLEX до своєї домашньої мережі і слухайте музику без проводів. Bluesound BP100 Battery Pack - це батарейний блок з вісьмома перезаряджаємими батареями AA та шість годин безперервного прослуховування без підзарядки.

Ціна 2 755,00 ₴

Klipsch Heritage Groove

Портативна бездротова колонка преміум-класу, розроблена для створення насиченого звуку, Klipsch Heritage Groove поєднує в собі розмір, стиль і функціональність. Всі колонки лінійки виготовлені в класичному для акустики Klipsch однойменної серії дизайні. Klipsch Heritage Groove також випускається в двох варіантах обробки: світлий горіховий шпон і світла тканини або чорна матове покриття і чорно-біла тканина. Колонка оснащена Bluetooth, а сам процес її сполучення з різними мобільними пристроями займає кілька секунд. Також в арсеналі можливих підключень колонки - лінійний вхід на роз'ємі mini-jack 3,5 мм. У колонці встановлений один широкосмуговий динамік. Для додаткового посилення низьких частот в Klipsch Heritage Groove встановлено два пасивних НЧ-випромінювача по обидва боки корпуса.

Ціна 5 376,00 ₴

Yamaha NS-BP301 Black

Поличні колонки Yamaha NS-BP301 є двухполосною акустикою Hi-Fi класу і призначені для використання з домашніми музичними центрами і кінотеатрами. NS-BP301 обладнані парою якісних динаміків - низькочастотний 5,25 "(13 см) і високочастотний 1,1" (3 см), які відмінно звучать в діапазоні від 55 до 40 000 Гц. При цьому, чутливість аудіо входу становить - 85 дБ або 2,83 мВт. Завдяки дифузорам з того ж матеріалу, що і для топової серії акустики Soavo, а також тонкої настройки з метою відтворення розкішного тривимірного простору, ця модель забезпечує неперевершений стереофонічний ефект з локалізацією звуку. До того ж, ця полочная акустика володіє підвищеними характеристиками міцності завдяки посиленій конструкції з міцного матеріалу.

Ціна 5 852,00 ₴
yamaha
yamaha

Podspeakers MicroPod Bluetooth MK2

Компактний, але потужний Hi-Fi гучномовець з новітньою технологією Bluetooth «True Wireless Stereo». Насолоджуйтеся улюбленою музикою з одного гучномовця чи розширювати до повного Hi-Fi стерео з 2 x MicroPod BT MK2

Ціна 6 627,00 ₴

SONOS ROAM

SONOS ROAM - суперкомпактна портативна колонка, яка не дивлячись на свої скромні розміри, оснащена неймовірним звучанням SONOS. Одночасне підключення як до мережі Wi-Fi, так і до Bluetooth забезпечує безперебійне відтворення в потоковому режимі. При прослуховуванні вдома колонка підключається до всієї системи і забезпечує відтворення в режимі реального часу з Wi-Fi, а коли ви виходите з дому, вона перемикається на Bluetooth і автоматично сполучається з вашим мобільним пристроєм. Колонка Sonos Roam створена елегантною, міцною і довговічною. Вона не пропускає пил і водонепроникна - за результатами строгих випробувань колонка підтвердила рівень захисту IP67. Sonos Roam ідеально підходить для подорожей. Колонка може працювати в режимі безперервного відтворення до 10 годин без підзарядки.

Ціна 6 999,00 ₴

Yamaha WX-021

При помощи новой аудиосистемы WX-021 вы избавитесь от ненужных кабелей, которые прокладывали по комнате, быстро и легко подключившись по Bluetooth® или по Wi-Fi с использованием AirPlay®. Благодаря MusicCast воспроизведение в нескольких комнатах больше не создаст проблем. Просто подключите все устройства, поддерживающие MusicCast, к одной локальной сети и начинайте коллективно использовать аудиоконтент по всему дому. WX-021 представляет
Ціна 7 980,00 ₴
yamaha
yamaha

Denon Home 150

Серія Denon Home наповнює ваш будинок чудовим звуком. Компактна акустична система Denon Home 150 відтворює музику з прекрасним звучанням, яке ви очікуєте від Denon. Підключіть другу колонку Home 150 в режимі Стерео або об'єднайте їх з іншими пристроями HEOS в єдину звукову систему Мультірум.

Ціна 8 100,00 ₴
Denon
Denon
Yamaha Restio ISX-80 Yamaha Restio ISX-80
  • Акція
  • -8 680,00 ₴

Yamaha Restio ISX-80


Музыкальная система Restio, прикрепленная к стене или размещенная на полке, будет выглядеть как произведение искусства в вашей комнате. Поддержка потоковых сервисов и новой системы Yamaha MusicCast означает более широкие, чем когда бы то ни было, возможности доступа к музыке.

MusicCast — это новая революция в области передачи сетевого аудиоконтента, позволяющая использовать аппараты данной категории вместе или по отдельности. Сис?
Базова ціна 17 360,00 ₴ Ціна 8 680,00 ₴
yamaha
yamaha

Klipsch The One


Klipsch The One представляет собой беспроводную акустическую систему. Корпус устройства изготавливается из роскошных натуральных материалов, а дизайн в стиле ретро, который сразу босается в глаза, делает систему изюминкой вашего офиса или гостиной. Благодаря техногии Bluetooth вы сможете подключить различные поддерживающие ее устройства. The One - это сочетание современных технологий и модной классики.

MAX ACOUSTIC OUTPUT: 103dB
H
Ціна 8 708,00 ₴

Klipsch THE ONE II

Поєднуючи в собі дизайн середини минулого століття, бачення Пола Кліпш та інноваційні технології, Klipsch The One II пропонує сучасний звук концертного рівня. Настільна акустична система Klipsch The One II зберегла основні особливості колишньої моделі, однак її зовнішній вигляд був трохи змінений. Як і раніше, основним варіантом підключення акустичної системи є Bluetooth. З його допомогою на Klipsch The One II можна транслювати музичний сигнал зі смартфонів і планшетів, з будь-яких запущених на них додатках. Зберігся в колонці і вхід mini-jack, зручний для підключення будь-яких зовнішніх програвачів. Klipsch The One II має конфігурацію 2.1 і оснащена двома широкосмуговими динаміками діаметром 57 мм і 114-мм басовік. Така конструкція забезпечила отримання широкої стереокартини.

Ціна 8 904,00 ₴

Klipsch SURROUND 3

Підключіть бездротові колонки Klipsch SURROUND 3 до саундбару BAR 48, щоб отримати незабутні враження від вашого домашнього кінотеатру. Саундбар автоматично декодує звук Dolby Digital і DTS 5.1. У комплект поставки колонок Surround 3 увійшов спеціально розроблений USB-передавач. Коли Klipsch Surround 3 працюють в складі системи на базі BAR 48 передавач розташовується за дерев'яною заглушкою. Таким чином, його наявність не змінює зовнішній вигляд системи. При підключенні передавача система автоматично перейде з конфігурації 3.1 в конфігурацію 5.1, відповідно, декодуючи 5.1-канальний звук Dolby Digital і DTS і направляючи сигнал тилових сателітів на підключення до неї бездротові колонки Klipsch Surround 3. Таким чином, буде налаштована система об'ємного звуку у форматі 5.1.

Ціна 8 904,00 ₴