Проектування, Продаж, Встановлення

Наша компанія проектує, продає, встановлює, програмує з подальшим супровідом системи Розумний Дім.

Також ми пропонуємо послуги по Автоматизації нежитлових приміщень (кафе, ресторани, офіси, магазини и т.п.)

Керування  Компоненти розумного дому  Об'єкти  Бренди

розумний дім

Розумний дім  - це віддалене, автоматизоване керування та контроль.  Основні задачі, які вирішує система Розумний дім - 
КОМФОРТ, ЕКОНОМІЯ, БЕЗПЕКА, СТАТУСНІСТЬ


Вартість Розумного будинку безпосередньо залежить від тих компонентів, які Ви в ньому хочете бачити, і на якому обладнанні реалізований проект. Так, наприклад, керування освітленням та розетками може стартувати від сотень доларів. Масштабний Розумний будинок зі складними сценаріями буде доходити до десятків тисяч, включаючи обладнання, витратні матеріали, роботу.

Наші об'єкти

 

.

Компоненти Розумного дому
Варіанти керування
  • Настенные сенсорные, кнопочные и диммерные панели;
  • Переносные системные сенсорные панели;
  • Мобильные устройства на iOS и Android;
  • По радио каналу
  • Удаленно по сети интернет;
  • А теперь и управление голосом! 


визовна панель

Якщо раніше Розумний будинок передбачав обов'язкову закладку кабелів, навіть при управлінні по Wi-Fi в цілях перестраховки, то з появою такого виробника якFIBARO, такой необхідності більше нема.. FIBARO працює по радіо каналу - протокол Z-Wave, що робить його унікальним.

КЕРУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Можно включать, выключать, менять яркость ламп. Организация групп осветительных приборов в световые сцены, подчеркиевает дизайн интрьера и создает особую атмосферу. На сегодняшний день возможно управлять всеми видами ламп, хотя еще не так давно управлению поддавались только лампы накаливания. 
На рынке так же присутствуют лед лампы с wi-fi управлением. Однако, с их помощью нецелесообразно освещать большие площади из-за стоимости и сложности организации их в группы.

МУЛЬТИРУМ

Це передача та керування аудио, відео контентом більше, ніж в одному приміщенні.

Ми розробляємо проекти для квартиры, дома, офиса, ресторана, магазина, спортивного клуба, мероприятний. Проводим работы от закладки кабеля, до монтажа оборудования и настройки всей системы. Модернизируем существующие системы аудио и видео дистрибуции.

На сегодняшний день предлагается невероятное количество решений. От беспроводных систем типа MusicCast от YamahaHEOS от Denon и много других, которые прекрасно подойдут для квартиры и будут стоить относительно недорого. До полномасштабных систем для большого дома, офиса, ресторана, магазина. Бюджет таких систем будет значительно выше.

Эти системы предусматривают закладку кабеля, коммутаторы, контроллеры, серверы. Как правило, в них входит диспетчерезация а сами они входят в общую систему автоматизации. Так, например, если срабатывает пожарная сигнализация, то система мультирум используется для трансляции инструкций по евакуации. 

КУПИТИ, ЗАМОВИТИ , ВСТАНОВИТИ МУЛЬТІРУМ Ви можете зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас шляхом.

КЕРУВАННЯ КАРНИЗАМИ, жалюзі, ролетами, віконницями

как по датчикам освещения или присутствия хозяев, так и по времени или дистанционно. Также возможно управление выдвигающимися панелями или экранами. В принципі це керування двигунами, а що до них під'їднати - то вже справа фантазії )).

1. Якщо Ви поїхали на де-який час, то рух штор (жалюзі) в різний час доби укупі з ввімкненням освітлення ввечері дасть видимість присутності хазяїв в домі, що є додатковим аргументом для непроханих гостей обійти Ваш дім стороною.

2. Якщо Ви любите домашні квіти і вони проживають на підвіконнях або на полу під вікнами, то захищати їх від небажаних денних променів в спекотну пору року і навпаки, давати доступ ранковому та вечірньому сонцю. Таке керування може бути здійснено по розкладу або по датчикам освітлення.

3. Керувати подібними двигунами можна і з пульта, який додається до відповідних моделям. Але якщо в один момент треба провести кілька дій одночасно, то доречно використовувати сценарій Розумного будинку, наприклад КІНО. В цьому випадку опуститися екран, вколючится АВ ресивермедиан проигрывательвидео проектор и закроються шторы.

керування шторами та воротами

#Керування кліматом

БРЕНДИ

 

 TDG audioAirscope bose