Останні Новини

Аудио Відео техніка класу Hi-Fi

АВ Електроніка

АВ Електроніка класу Hi-Fi

АВ Електроніка

Знайдено товарів: 502.

Показати 1-12 з 502 товарів

Активні фільтри

Cambridge Audio AXR100

Найпотужніший підсилювач в діапазоні AX пропонує величезні 100 Вт на канал, виділений вихід на сабвуфер для поліпшення низьких частот і два набори виходів на динамік. Він також має аналогові входи, цифрові входи, фонофон, FM / AM-приймач з RDS і 3,5 мм вхід. Крім того, вбудований приймач Bluetooth дозволяє передавати потокову улюблену музику зі смартфона, планшета або ПК.

Ціна 0,00 ₴

Audio-Technica AT-LPW50

AT-LPW50PB - це повністю ручний програвач із ремінним приводом, розроблений для забезпечення оптимальної якості відтворення звуку з вінілових дисків. AT-LPW50PB оснащений антирезонансним цоколем, виробленим з МДФ (ДВП) товщиною 30 мм із глянцевим покриттям чорного кольору, який ефективно пригнічує низькочастотні вібрації, що виникають в процесі роботи програвача, і двигуном з сенсорним контролем для забезпечення плавності обертання диска 33 -1/3 і 45 об / хв. Елегантні форми AT-LPW50PB прекрасно впишуться в сучасний інтер'єр. Більше 50 років Audio-Technica є лідером в області розробки картриджів, і цей досвід демонструє універсальний, високопродуктивний картридж AT-VM95E, оснащений еліптичною голкою 0.3 х 0.7мм.

Ціна 0,00 ₴

Marantz PM6007

На зміну моделі 6006 Marantz випустила новий інтегральний підсилювач PM6007, який отримав фірмову схемотехнику Marantz HDAM-SA3 (Hyper Dynamic Amplifier Module на дискретних елементах) із струмовим зворотнім зв'язком, націленим на розширений динамічний діапазон із зменшеними спотвореннями. Ви можете легко підключити як аналогові, так і цифрові джерела, а також програвач вінілу до вбудованого фонокоректора. PM6007 отримав п'ять аналогових входів з позолоченими RCA-роз'ємами, серед яких - вхід фонокоректора ММ. Його початкові каскади виконані на польових транзисторах. Аналогові можливості доповнені цифровою комутацією - є один коаксіальний вхід і два оптичних. Слухайте свій улюблений аудіоконтент Hi-Res через цифро-аналоговий перетворювач 192 кГц / 24 біт і насолоджуйтеся поліпшеними басами.

Ціна 0,00 ₴
Marantz
Marantz

Cambridge Audio AXR85

AXR85 може похвалитися потужністю 85 Вт, вбудованим фонофоном для підключення програвачів з картриджами з рухомим магнітом, 3,5-мм входом на передній панелі для плеєрів iPod / MP3, вбудованим FM / AM-радіо з RDS і 30 попередньо встановленими програмами і чотирма аналоговими входи для підключення всій вашій музики, аудіо та відео джерел. Крім того, вбудований приймач Bluetooth дозволяє передавати потокову улюблену музику зі смартфона, планшета або ПК.

Ціна 0,00 ₴

Marantz CD6007

На зміну відзначеної медалями моделі CD6006 кампанія Marantz випустила новий CD-плеєр CD6007, який став гармонійним доповненням до анонсованого одночасно з ним інтегрального підсилювача PM6007. Крім впровадження більш удосконалених компонентів (серед яких конденсатори більшого розміру на 120% для підвищення стабільності і зниження шуму), Marantz внесла поліпшення в блок живлення для подальшого зниження шуму в порівнянні із CD6006. Як і підсилювач, CD-плеєр Marantz CD6007 отримав ЦАП AK4490, що забезпечує роботу з сигналами до 24 біт / 192 кГц і DSD 5,6 МГц. Модулі CD6007 HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules) також були модернізовані, а використання незалежних регуляторів напруги для лівого і правого вихідних каскадів направлено на поліпшення розподілу каналів.

Ціна 0,00 ₴
Marantz
Marantz

Nad M33

У своїй простій формі ЦАП / підсилювач з підтримкою M33 BluOS ™ являє собою сверхвисокопроізводітельний потоковий підсилювач з чудовим звуком для аудиофилов.

Ціна 0,00 ₴

Marantz SACD 30n

Marantz SACD 30n є найсучаснішим універсальним програвачем, який здатний відтворювати оптичні диски SACD і CD, а також може виступати в ролі зовнішнього ЦАП. Літера «n» в назві новинки означає, що програвач не тільки читає диски, але і володіє функціоналом стримера. Завдяки технології Marantz Musical Mastering і високоякісному вихідному каскаду його можна визнати одним з найбільш музичних цифрових джерел здатних відтворювати SACD / CD-диски. Аналогова частина в Marantz SACD 30n побудована на основі власної розробки - підсилюючих модулях на дискретних елементах HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module). Новинка підтримує бездротову мультирумну технологію HEOS і здатна відтворювати по мережі аудіофайли у форматі PCM з дозволом до 24 біт / 192 кГц, а також DSD до 5,6 МГц.

Ціна 0,00 ₴
Marantz
Marantz

Cambridge Audio CXN V2

Модель не актуальна.

Нова модель CXN V2 Lunar Grey

WHF%202017%20CXN%20%281%29_0.jpg?itok=WASqAW1Icxn-2016-streamer%20%281%29_0.png?itok=C5HtjPH5

Максимальное цифровое удобство и качество. CXN (V2) дополнительно улучшает непрерывный опыт цифровой музыки, который сделал Hi-Fi реальным, победитель премии, три года подряд.Ціна 0,00 ₴

Onkyo C-755


Оснащенный всем необходимым для отличного воспроизведения CD-дисков, Onkyo C-755 погрузит вас в незабываемый мир чистого и насыщенного звука. Благодаря жесткому шасси и массивной передней панели, вибрации практически полностью устраняются. Звуковая сцена и динамический диапазон улучшены при помощи заказного Ш-образного силового трансформатора и аудиофильских конденсаторов большой емкости в блоке питания. Небольшие габарит
Ціна 28,00 ₴

Pro-ject STREAM BOX S2 ULTRA

Действительно ли мир нуждается в еще одном стримере? Возможно, нет, но Stream Box S2 Ultra предлагает гораздо большее, чем было раньше. Просто подключите ЦАП и Stream Box S2 Ultra воспроизведет музыку с жесткого диска через USB-A вход, Bluetooth aptX или Wi-Fi, а также дисков с поддержкой DLNA. Кроме того устройство может читать файлы до РСМ 32/353 и DSD256, имеет встроенные клиенты Tidal и Spotify. Его основная цель - быть универсальным устройством, которое можн
Ціна 32,00 ₴

DUNE HD Neo 4K

Dune HD Neo 4K является очень компактным медиаплеером и Android SmartTV-приставкой, который поддерживает Ultra HD 4K видео сверхвысокой четкости с частотой кадров до 60 к/с, технологию HDR, 10-битное кодирование цвета, цветовое кодирование по стандарту BT.2020 и вывод видеосигнала через интерфейс HDMI 2.0a. Встоенный Bluetooth и Wi-Fi позволяют подключить различные устройства посредством дистанционной связи. Самые современные технологии, воплощенные в
Базова ціна 3 335,00 ₴ Ціна 2 573,00 ₴