Список товарів за брендом Bluesound

WiFi ваш HiFi

Екосистема Bluesound використовує вашу домашню бездротову мережу не лише для передачі музики, а й для спілкування з іншими програвачами з підтримкою BluOS у вашій мережі. Екосистема може підключити до 64 програвачів, і через додаток контролера BluOS для вашого розумного пристрою ви можете відтворювати музику в ідеальній синхронізації або одночасно відтворювати різну музику.

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів

Bluesound BP100 Battery Pack for...

Підключіть акумулятор Bluesound BP100 Battery Pack до динаміка PULSE FLEX і візьміть музику із собою куди завгодно. Слухайте музику через Bluetooth в потоковому режимі зі свого смартфона, планшета чи ноутбука або підключіть PULSE FLEX на батарейках до домашньої мережі та слухайте музику без проводів в будь-якому місці будинку або за його межами. Слухайте музику в парку зі свого смартфона, планшета чи будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth. Підключіть PULSE FLEX до своєї домашньої мережі і слухайте музику без проводів. Bluesound BP100 Battery Pack - це батарейний блок з вісьмома перезаряджаємими батареями AA та шість годин безперервного прослуховування без підзарядки.

Ціна 2 660,00 ₴

Bluesound Wireless Subwoofer Speaker...

  • Підключіть будь який  сабвуфер до PULSE SOUNDBAR без проводів
  • Простий, універсальний варіант, що дозволяє додати несамовитий бас в будь-яку кімнату без зайвого клопоту
  • Ідеальне рішення для додавання не бездротових сабвуферів в настройку Bluesound
  • Підключіть один RT100 до будь-якого програвача Bluesound Gen 2 або існуючої стереосистеми, а другий - до вашого сабвуфера, щоб бездротовим чином додати бас до будь-якої настроювання прослуховування.
Ціна 4 200,00 ₴

Bluesound PULSE FLEX 2i

PULSE FLEX 2i - це універсальний широкосмуговий динамік, що забезпечує справжню мобільність і кращу якість звуку. Додайте пару в будь-якій кімнаті, з'єднайте їх разом для стереозвуку або навіть візьміть з собою в парк. Це наш найменший динамік, який дозволяє вам насолоджуватися чудово звучала музикою в будь-якому куточку вашого будинку.

Ціна 11 200,00 ₴

Bluesound PULSE MINI 2i Wireless...

Активна акустична система PULSE MINI 2i являє собою десятиліття спадщини Hi-Fi аудіо в одному корпусі. Забезпечуючи багатий і детальний звук, PULSE MINI 2i, легко вписується в невеликі житлові приміщення. Колонка гарантує якість потокової передачі музики та незалежно від того, де ви її розмістите, PULSE MINI 2i буде забезпечувати чистий звук без спотворень. Двохдіапазонний Wi-Fi та підтримка Bluetooth aptX HD гарантує відтворення музики без перебоїв або затримок, а також можливість передавати музику студійної якості в навушники і динаміки Bluetooth. Підключіть Bluesound до Amazon Echo за допомогою програми Alexa. AirPlay 2 дозволить вам відтворювати музику або підкасти через бездротові динаміки по всьому будинку. Згрупуйте два PULSE MINI 2i для створення стереопари.

Ціна 19 320,00 ₴

Bluesound PULSE SUB

PULSE SUB - це новий сабвуфер - бездротової сабвуфер, настільки дискретний, що ви забудете, де його розмістити. Цей компактний сабвуфер, призначений для розміщення поруч, позаду або під вашими меблями, копає глибше і грає голосніше, ніж його громіздкі конкуренти, і його можна легко прибрати, не спотворюючи при цьому його неймовірну силу басів. Завдяки кільком розумним варіантів установки, PULSE SUB ідеально впишеться в ваш домашній кінотеатр або вітальню.

Ціна 22 400,00 ₴

Bluesound PULSE 2i Wireless Streaming...

Bluesound PULSE 2i є однією з найбільш продуктивних колонок серії, в якій реалізована стереофонічна конфігурація. PULSE 2i заповнює великі простори багатим, чистим звуком з високою розподільчою здатністю. Незалежно від того, де ви розмістите PULSE 2i, колонка доставить чистий звук без спотворень в будь-яку точку будинку. Завдяки кращому в своєму класі дводіапазонному Wi-Fi, PULSE 2i забезпечує приголомшливу продуктивність без пропусків і затримок. PULSE 2i також має вбудовану підтримку Bluetooth ® aptX ™ HD, що дає колонці можливість передавати музику студійної якості на навушники і динаміки Bluetooth. PULSE 2i має найдосконаліший з доступних DSP-процесорів, який розширює стереозвучання далеко за межі можливостей інших динаміків.

Ціна 27 972,00 ₴

Bluesound POWERNODE 2i v.2

POWERNODE 2i - це потоковий підсилювач, який об'єднує кілька традиційних компонентів в один і відкриває світ потокової передачі високої чіткості. Легко керуючи обраними вами колонками з тієї ж звукової сигнатурою з нульовим спотворенням, якою славиться Bluesound, POWERNODE 2i піднімає ваші улюблені треки на нові рівні.

Ціна 28 840,00 ₴

Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i

PULSE SOUNDBAR 2i ідеально підходить для вашого телевізора високої чіткості або телевізора 4K. Це перша в світі бездротова звукова панель для домашнього кінотеатру з високою роздільною здатністю і з кристально чистим звуком з 24-бітовим дозволом і низькочастотних звуком без аудіофілізаціі. сабвуфер. Це звукова панель, на яку заслуговує ваш телевізор.

Bluesound PULSE SOUNDBAR 2 awards

Ціна 32 200,00 ₴