Список товарів за брендом Bluesound

WiFi ваш HiFi

Екосистема Bluesound використовує вашу домашню бездротову мережу не лише для передачі музики, а й для спілкування з іншими програвачами з підтримкою BluOS у вашій мережі. Екосистема може підключити до 64 програвачів, і через додаток контролера BluOS для вашого розумного пристрою ви можете відтворювати музику в ідеальній синхронізації або одночасно відтворювати різну музику.

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів

Bluesound Wireless Subwoofer Speaker...

  • Підключіть будь який  сабвуфер до PULSE SOUNDBAR без проводів
  • Простий, універсальний варіант, що дозволяє додати несамовитий бас в будь-яку кімнату без зайвого клопоту
  • Ідеальне рішення для додавання не бездротових сабвуферів в настройку Bluesound
  • Підключіть один RT100 до будь-якого програвача Bluesound Gen 2 або існуючої стереосистеми, а другий - до вашого сабвуфера, щоб бездротовим чином додати бас до будь-якої настроювання прослуховування.
Ціна 4 200,00 ₴

Bluesound PULSE FLEX 2i

PULSE FLEX 2i - це універсальний широкосмуговий динамік, що забезпечує справжню мобільність і кращу якість звуку. Додайте пару в будь-якій кімнаті, з'єднайте їх разом для стереозвуку або навіть візьміть з собою в парк. Це наш найменший динамік, який дозволяє вам насолоджуватися чудово звучала музикою в будь-якому куточку вашого будинку.

Ціна 11 200,00 ₴

Bluesound PULSE SUB

PULSE SUB - це новий сабвуфер - бездротової сабвуфер, настільки дискретний, що ви забудете, де його розмістити. Цей компактний сабвуфер, призначений для розміщення поруч, позаду або під вашими меблями, копає глибше і грає голосніше, ніж його громіздкі конкуренти, і його можна легко прибрати, не спотворюючи при цьому його неймовірну силу басів. Завдяки кільком розумним варіантів установки, PULSE SUB ідеально впишеться в ваш домашній кінотеатр або вітальню.

Ціна 22 400,00 ₴

Bluesound POWERNODE 2i v.2

POWERNODE 2i - це потоковий підсилювач, який об'єднує кілька традиційних компонентів в один і відкриває світ потокової передачі високої чіткості. Легко керуючи обраними вами колонками з тієї ж звукової сигнатурою з нульовим спотворенням, якою славиться Bluesound, POWERNODE 2i піднімає ваші улюблені треки на нові рівні.

Ціна 28 840,00 ₴

Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i

PULSE SOUNDBAR 2i ідеально підходить для вашого телевізора високої чіткості або телевізора 4K. Це перша в світі бездротова звукова панель для домашнього кінотеатру з високою роздільною здатністю і з кристально чистим звуком з 24-бітовим дозволом і низькочастотних звуком без аудіофілізаціі. сабвуфер. Це звукова панель, на яку заслуговує ваш телевізор.

Ціна 32 200,00 ₴