Список товарів за брендом Optoma

Принимая во внимание потребности клиентов и взаимодействие с пользователем, мы всегда в центре внимания. Проекционные и светодиодные продукты Optoma сочетают в себе превосходные технологии обработки изображений с исключительными технологиями и инновациями, что позволяет получать потрясающие кристально чистые изображения с максимальной надежностью. Наши отмеченные наградами проекторы, разработанные для профессионального AV и домашних развлечений, используют технологию DLP®, впервые разработанную Texas Instruments.

Optoma Group имеет континентальную штаб-квартиру в Европе, США и Азиатско-Тихоокеанском регионе. Optoma Europe, базирующаяся в Лондоне, охватывает Европу, Ближний Восток и Африку (EMEA). Местные услуги предоставляются из нескольких офисов по всему региону.

Знайдено товарів: 16.

Показати 1-12 з 16 товарів
Optoma EH345
  • Акція
  • -1 375,00 ₴

Optoma EH345


Создайте незабываемые презентации в не зависимости от освещения благодаря Full HD 1080p EH345. Optoma EH345 - это недорогой и компактный проектор, предназначенный для использования в сфере образования и бизнеса. Его легко установить и использовать. Не смотря на доступную цену, проектор удивляет отличной цветовой передачей и наличием достаточного количества входов, включая два HDMI, MHL, VGA, которые позволяют транслировать видео с разны
Базова ціна 26 675,00 ₴ Ціна 25 300,00 ₴

Optoma HD29HST

Узнайте спеціальну ціну

Перегляд при розсіяному світлі

Цей універсальний проектор для домашніх розваг поєднує в собі високу яскравість і соковиті кольори для реалістичних візуальних ефектів навіть при денному світлі. Ідеально підходить для перегляду телевізійних шоу, спортивних трансляцій кінофільмів або відео-ігор з сім'єю або друзями в будь-який час доби.

Ціна 30 250,00 ₴

Оptoma HD29He

Оptoma HD29He це компактний проектор з високою яскравістю, зручний і простий в налаштуванні, який ідеально підходить для добре освітлених приміщень, тому пошановувачі кіно, ігор і спорту зможуть насолоджуватися зображеннями при включеному світлі. Завдяки технології HDR і приголомшливій передачі кольору, Оptoma HD29He дозволяє вам бачити набагато більше деталей і текстур. Об'єкти виходять більш об'ємними і реалістичними, а додаткова деталізація створює відчуття глибини. Вбудований динамік забезпечує потужний звук, а два входи HDMI дозволяють підключатися до декількох пристроїв, таким як телевізійні приставки, ігрові консолі та перехідники HDMI. При вазі 2,5 кг ви можете взяти Оptoma HD29He з собою в будинок до друзів для перегляду спортивних заходів або влаштувати вечір кіно.

Ціна 30 250,00 ₴

Optoma HD39 Darbee

HD39Darbee сочетает в себе все самые необходимые характеристики, которыми должен обладать современный проектор для создания идеального домашнего кинотеатра. HD39Darbee является удобным и простым в настройке проектором с интегрированной технологией улучшения изображения DARBEE Visual Presence ™, которая выводит проекцию на новый уровень глубины и реализма. Усовершенствованная цветовая технолог?
Ціна 30 938,00 ₴

OPTOMA HD29HLV

OPTOMA HD29HLV є зручним і простим в налаштуванні, універсальним проектором, який може похвалитися HDR-сумісністю, високою контрастністю і точністю відтворення кольорів. OPTOMA HD29HLV ідеально підходить для HDR ігор з підтримкою 1080p 120Hz, що забезпечує блискавичний відгуку 8,4 мс. Ви також можете використовувати даний проектор для перегляду спортивних трансляцій, ТВ-шоу і фільмів. Проектор підходить для перегляду трансляцій в будь-який час доби. Вбудований динамік забезпечує відмінний звук, а два входи HDMI гарантують легкість підключення, що ідеально підходить для використання ноутбука, ПК, Blu-ray-плеєра або ігрової консолі. Ви навіть можете перетворити свій проектор в смарт-проектор, підключивши 4K UHD HDMI-адаптер, такий як Google Chromecast, Amazon Fire TV або Apple TV.

Ціна 32 450,00 ₴

Optoma EH416


Проектируйте изображения с высоким разрешением независимо от уровня освещенности помещения с Optoma EH416. Разработанный для профессиональных бизнес презентаций, этот компактный, но мощный проектор можно легко перенести и быстро установить в любом удобном для вас месте. Обладая яркостью 4,2000 люменов, он идеально подходит для использования в самых разных сферах деятельности: рекламы, образования, бизнеса, а также для создания ?
Ціна 34 375,00 ₴

Optoma UHD40

Реалистические изображения в деталях - это 4K Ultra HD проектор UHD40, с которым вы погрузитесь в незабываемый мир Ultra HD и сможете насладиться глубиной всех оттенков цвета, кристально чистыми деталями изображений и ярким контрастом. UHD40 оснащен новейшими технологиями и функциями и может похвастаться высокой совместимостью динамического диапазона (HDR), а также поддержкой HDCP 2.2. UHD40 оснащен стереодинамиком, обеспечивающ?

Ціна 41 250,00 ₴

Optoma UHD42

Тепер ви можете зануритися в світ ігор Ultra HD, спортивних трансляцій, телешоу і фільмів з новим проектором Optoma UHD42. Проектор забезпечує вражаючу кінематографічну якість зображення 4K і блискавичну частоту оновлення 240 Гц. Для фанатів перегляду кінофільмів UHD42 гарантує чудову глибину кольору, кришталево чисті деталі і яскравий контраст для отримання приголомшливого ефекту занурення. Крім того цей стильний проектор оснащений усіма новітніми технологіями і функціями високим динамічним діапазоном (HDR) і сумісністю з HLG, Full 3D і HDMI 2.0.

Ціна 51 425,00 ₴

Optoma UHD51

Настоящая жизнь в мельчайших в деталях - это 4K Ultra HD проектор UHD51, с которым вы сможете погрузиться в незабываемый мир Ultra HD и наслаждаться превосходной глубиной всех оттенков цвета, кристально чистыми деталями изображений и высокой контрастностью для полного погружения в потрясающее видео. UHD51 оснащен новейшими технологиями и функциями и может похвастаться высокой совместимостью динамического диапазона (HDR), а так?
Базова ціна 63 250,00 ₴ Ціна 53 075,00 ₴

Optoma UHL55

Надсучасний та компактний 4K Ultra HD LED проектор Optoma UHL55! Розроблений на основі передових технологій, проектор дозволить вам насолоджуватись неймовірною якістю 4K-зображення у сфері домашніх розваг!

Ціна 56 100,00 ₴

Optoma HD35UST

Ультракороткофокусний проектор Optoma HD35UST для домашніх розваг 1080р! Ідеально підходить для онлайн трансляцій, показу фільмів, улюблених телепередач, відеоігор з надзвичайно яскравим, чітким зображенням і хорошою передачою кольору навіть при денному освітленні. Проектуйте широкоформатне 100-дюймове зображення з відстані всього 30 см від стіни або екрану!

Ціна 58 850,00 ₴

Optoma UHD60

Согласно данным PMA Research, сегмент домашнего кинотеатра продолжает расти. И поскольку все больше потребителей предпочитают непревзойденное качество и размеры проекции телевизионному изображению, Optoma, постоянно внедряющая инновации в этой отрасли, является одним из ведущ?
Ціна 85 800,00 ₴