Arcam A5
Інтегрований підсилювач Arcam A5 є молодшою моделлю в серії Radia. Корпус підсилювача виготовлений з анодованого алюмінію з міцними алюмінієвими ручками. Цей підсилювач може похвалитися потужністю 50 Вт на канал (порівнюючи з 80 Вт на A15), що робить його гарним вибором для під'єднання невеликих підлогових динаміків, а також поличних колонок із високим опором. Arcam має довгу історію розробки підсилювачів, і ця остання модель забезпечує плавний і потужний звук.
У підсилювач Arcam A5 вбудований новітній адаптивний кодек Bluetooth aptX. Це може забезпечити потокове передавання 24-бітного аудіо високої чіткості з вашого смартфона, планшета або іншого пристрою з підтримкою Bluetooth. Він також може під'єднуватися до навушників Bluetooth, що є корисною зручністю для прослуховування пізно ввечері. Підсилювач Arcam Radia A5 обладнаний широким діапазоном вхідних сигналів. Є три аналогові входи RCA, а також аудіокаскад MM. Цифрові входи містять два коаксіальні й один оптичний вхід. Їх можна використовувати для під'єднання програвача CD або Blu-ray безпосередньо до ЦАП. Крім того, є USB-вхід і дротовий роз'єм Ethernet. Є також тригерний вхід, а також вихід підсилювача. Під'єднання динаміків відбувається за допомогою позолочених кріпильних штифтів.
Компанія Arcam добре відома своєю підтримкою вінілу та модель Arcam A5 обладнана високоякісною вбудованою аудіосистемою MM phono stage. Сьогодні використовуються два типи магнітних фонокартриджів — рухомий магніт (MM) і рухома котушка (MC). Arcam Radia A5 містить вбудований ММ-лікокоректор. Мільметрові картриджі забезпечені крихітним магнітом, встановленим на кінці консолі, який утримує стилус. Вони мають вихідну потужність приблизно 5 мВ під час імпедансу 47 Ком. Вхід фоно-каскаду Arcam Radia A5 узгоджений із цим. Картриджі MC замість магніту мають котушки, встановлені на консолі. Однак вихідна потужність часто нижча за 1 мВ і вимагає додаткового посилення — вони також, зазвичай, дорожчі.
Тип посилення, використовуване вбудованим підсилювачем Arcam A5, належить до класу A/B. Клас A часто використовується для забезпечення найкращої можливої якості звуку. Однак він вимагає великого джерела живлення й дуже неефективний. Як альтернатива для забезпечення вищої вихідної потужності використовується клас В. Однак клас B може страждати від перехресних спотворень. Це відбувається через перемикання між вихідними транзиссторами. Клас A/B є найкращим із обох світів, оскільки являє собою комбінацію як класу A, так і класу B, де вихідний каскад працює в класі A за менших обсягів. У міру підвищення рівня звуку вихід поступово перемикається на клас B, щоб забезпечити більшу потужність.