Підсилювач Primare I35 DAC Black
Primare I35 це модернізований інтегральний підсилювач 2 х 150 Вт на надшвидких блоках живлення, що прийшов на заміну моделі Primare I32, що відмінно себе зарекомендувала. Конструкція підсилювача дозволяє забезпечити велику вихідну потужність із низьким рівнем спотворень та зручно керувати всією аудіосистемою. Завдяки практично миттєвому часу наростання імпульсу надшвидких блоках живлення досягається природне, чисте і живе звучання в розширеному частотному діапазоні, з хорошим запасом по перевантаженню. З екологічної точки зору Primare I35 значно перевершує традиційні конструкції класу А/В, надзвичайно ефективний і не виділяє зайвого тепла. У режимі очікування підсилювач споживає лише 0,2 Вт.
Згідно з багаторічною стратегією Primare, якщо компанія вирішується на випуск нових компонентів, вони мають не тільки розширену функціональність, але й покращену конструкцію зі збільшеною якістю відтворення. Причому нововведення робляться із запасом на кілька років, щоб не змінювати модельний ряд щороку. Не всі виробники аудіотехніки думають так само як Primare, але шведам ця політика приносить успіх, і міняти її компанія не збирається.
Нові компоненти зроблені в класичному дизайні Primare – елегантні корпуси з нотками мінімалізму, що стоять на трьох опорах. З інших особливостей компанія відзначає OLED дисплеї збільшеної чіткості, покращені цифро-аналогові конвертери та наявність у всіх моделях службового порту RS232, призначеного для інтеграції пристрою в системи розумного будинку. Ще пристрої йдуть з новими пультами дистанційного керування, а нові підсилювачі комплектуються схемами автоматичного вибору активного джерела.
Не секрет, що головною перевагою підсилювачів D-класу завжди вважалася ефективність перетворення потужності в музичний сигнал: клас А має ефективність 20%, клас В - 50%, клас АВ - 75%, клас D - 90-95%. Взявши за основу високу ефективність підсилювачів D-класу, Primare розробила схему UFPD, що однаково трактує всі сигнали, незалежно від частоти або швидкості наростання напруги, що дозволило повністю придушити резонанс вихідного фільтра і тим самим утримати на низькому рівні коефіцієнт нелінійних спотворень (THD) на всіх. частоти. Маючи широку частотну смугу і нечутливість до імпедансу навантаження, модулі UFPD здатні працювати буквально з будь-якими колонками, демонструючи відмінний контроль і точність відтворення.
Плата ЦАП
Ця плата оснащена трьома цифровими входами - ізохронним USB-B (16-24 біт/44,1-96 кГц), TOSLINK (16-24 біт/44,1-192 кГц) і SPDIF (16-24 біт/44,1 -192 кГц) – і дозволяє спрямовувати на підсилювач потокові аудіофайли з комп'ютера.
USB-хаб обслуговує чіпсет, що підтримує прийом даних з частотою дискретизації PCM до 768 кГц/32 біт і DSD 11,2 МГц по входу USB Type B (на вході типу A для флешок та змінних вінчестерів, щоправда, забезпечується зчитування аудіофайлів лише до 192 кГц ). А саме перетворення покладено на AK4497, один із найпередовіших і найдорожчих чіпом у лінійці Asachi Kasei.
Звучення аудіофайлів Hi-Res найвищої якості (як з комп'ютера, так і USB-флешки) стало справжнім одкровенням. ЦАП, побудований на новітній японській мікросхемі, творив якісь дива, витягуючи із записів як всі мікродинамічні нюанси, а й наділяючи їх новим змістом. Ясність основних музичних образів та впізнаваність усіх супутніх фонових складових вийшла з AK4497 на якийсь принципово новий порядок відвертості та щирості. Особливо зазначимо, що ця «добавка дозволу» виявлялася на фонограмах будь-яких жанрів – цікаво та захоплююче зазвучали навіть найпересічніші чи не надто добре зведені записи