Fyne Audio F3.8 SUB black ash
  • Fyne Audio F3.8 SUB black ash
  • Fyne Audio F3.8 SUB

Fyne Audio F3.8 SUB

10 260,00 ₴
можете уточнити свою ціну

Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash - компактний, потужний і доступний сабвуфер забезпечить неперевершене звучання при прослуховуванні музики або при перегляді фільмів! Схований в стильний компактний корпус Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash прекрасно впишеться в інтер'єр і розмір будь-якої квартири. Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash має фронтальне розташування динаміка з паперовим дифузором з волокон різної довжини і фібрілята; гумовий підвіс з довгим лінійним ходом.

Кількість
уточніть перед оплатою

Повідомити коли ціну буде знижено

Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash - компактний, потужний і доступний сабвуфер забезпечить неперевершене звучання при прослуховуванні музики або при перегляді фільмів! Схований в стильний компактний корпус Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash прекрасно впишеться в інтер'єр і розмір будь-якої квартири. Fyne Audio F3.8 SUB Black Ash має фронтальне розташування динаміка з паперовим дифузором з волокон різної довжини і фібрілята; гумовий підвіс з довгим лінійним ходом.

Володіючи об'ємом корпусу всього в 26 літрів, а також завдяки інноваційному драйверу Fyne довжиною 200 мм (8 дюймів), 450-вата посилення Direct Digital (DDX) і вдосконаленій технології DSP F3.8 забезпечує чудове звучання басів з граничною частотою в 35 Гц! Його інноваційний перемикач посилення басів задіює всю потужність процесора DSP, забезпечуючи видатні ефекти LFE для додатків для домашнього кінотеатру.

2652

Характеристики

Колір
Чорний

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.

chat Коментарі (0)