Переможці рейтинга EISA 2019-2020
   08/30/2019 00:35:42     Акустика , АВ Електроніка    0 Comments
Переможці рейтинга EISA 2019-2020

Сьогодні оголошено переможців нагороди EISA 2019-2020.

EISA (Асоціація експертів з візуалізації і звуку) це технічні експерти з більш ніж 60 ведучих спеціалізованих журналів і веб-сайтів в 29 країнах світу! Протягом майже 40 років EISA відбирає найбільш інноваційні та передові продукти для своєї престижної премії EISA.

Нагороди обговорюються і голосуються групами професійних суддівських експертів, що охоплюють весь спектр побутової електроніки та фототоварів, включаючи Hi-Fi, домашній кінотеатр, автомобільну електроніку, фото, відео та мобільні пристрої. Ключ до успіху і актуальності щорічної премії EISA Awards лежить в еволюції її категорій, які завжди відображають мінливі тенденції і технології в світі побутової електроніки.

За продуктивність та інновації отримали нагороди чотири наших фаворита:

Marantz Melody X (M-CR612) - EISA Краща компактна стереосистема 2019-2020

Вердикт

Комбінуючи стиль і просте управління з гнучкістю і вражаючими характеристиками, серія компактних систем Marantz Melody вже давно привертає до себе увагу. І Melody X (M-CR612) стала кращою. Доступний в чорному або класичному champagne gold, медіаплеєр Marantz поєднує в собі відтворення компакт-дисків, мережеву музику і потокові сервіси, включаючи Spotify, TuneIn Radio і Tidal, FM / DAB + радіо, а також аналогові і цифрові входи, так що ви можете його також використовувати для посилення звуку телевізора. Він сумісний з HEOS, тому може використовуватися як частина багатокімнатної бездротової аудіосистеми, і може навіть управлятися голосом за допомогою Amazon Alexa, Google Assistant або Apple Siri. Додайте можливість запуску двох пар колонок з роздільними регуляторами гучності або подвоєння потужності в одній парі, і ви отримаєте дивно гнучку і чудово звучить компактну систему.

Denon AVR-X2600H - EISA Кращий AV-ресивер 2019-2020

Вердикт

Простота використання і абсолютна потужність об'єднуються в доступному AV-ресівері Denon AVR-X2600H. Завдяки підтримці Dolby Atmos, DTS: X і віртуального висотному каналу цей 7.2-канальний ресивер являє собою сучасний апгрейд класичного дизайну домашнього кінотеатру. Стандартні функції Denon, включаючи мультирум HEOS і зручний помічник по налаштуванню Setup Assistant, доповнені сумісністю з AirPlay 2 і eARC. Також є підтримка Bluetooth-навушників і інноваційні функції, включаючи HDCP 2.3 і ALLM (автоматичний режим з низькою затримкою) для консольних геймерів. Голосові команди Google Assistant і Siri також представлені. Однак, що важливіше за все, AVR-X2600H - досконалий звуковий виконавець, який пропонує однаково винятковий досвід, незалежно від того, чи дивитеся ви блокбастери або насолоджуєтеся улюбленими мелодіями.

Серія OBERON від DALI - EISA Краща покупка комплекту акустики для домашнього кінотеатру 2019-2020

Вердикт

Серія DALI OBERON доводить, що поєднання вражаючого скандинавського дизайну і звукових традицій це виграшна позиція. Від надкомпактної полочной OBERON 1 і невеликий полочной OBERON 3 до витонченої OBERON 5 і флагманської підлоги акустики OBERON 7, серія пропонує якісний звук в дуже привабливих корпусах. Додайте настінний OBERON On-Wall і центральний канал VOKAL, і отримаєте вражаючий (і доступний за ціною) домашній кінотеатр. Запозичення технологій виготовлення динаміків (включаючи систему магнітів SMC) з High-End серій EPICON і RUBICON надає переваги - ця акустика легко впорається з музикою або фільмами, має широку дисперсію і чітке, збалансоване і переконливе відтворення. Вона виглядає чудово, а звучить ще краще ...

Share This Post :