AV-ресивер Denon AVR-X2600H «П'ять зірок» What Hi-Fi
   07/29/2019 00:00:00    0 Comments
AV-ресивер Denon AVR-X2600H  «П'ять зірок»  What Hi-Fi

AV-ресивер Denon AVR-X2600H отримав «П'ять зірок» від журналу What Hi-Fi

Вердикт What Hi-Fi

Компанія Denon зробила це знову: цей багатофункціональний неабиякий ресивер, що володіє хорошим доробком на майбутнє, можна купувати не сумніваючись!

За

  • "Вагомий" і виразний звук
  • Великі можливості потокового мережевого мовлення
  • Підтримка eARC HDMI
  • Сумісність з Atmos 5.2.1

Denon AVR-X2600H є новою моделлю 2019 року, а також наступником ресивера AVR-X2500H, який отримав п'ятизірковий огляд від What Hi-Fi в минулому році, як і AVR-X2400H до нього, і AVR-X2300W до цього.

Як і його попередники, AVR-X2600H пропонує вам вичерпний список функцій і забезпечує відповідну продуктивність.

Звук

avr-x2600h

Можливо, AVR-X2600H не проявляє позамежного рівня відпрацювання найтонших деталей, наприклад, при відтворенні живого виступу Елтона Джона "Rocket Man" в Медісон-сквер-гарден. Але він точно може дати будь-якому конкуренту майстер-клас в загальній грандіозності звучання.

Його заявлена потужність в 150 Вт на канал забезпечує надзвичайно "важкий" звук, в додаток до чудових розмірами і просторовості розкривається їм звукової сцени. Все це створює захоплюючу і незабутню аудіо-атмосферу, яку не можна охарактеризувати не інакше, як "занурює і обволікає". Зрештою, "вага" і масштаб створюваного звукового поля є найважливішими здібностями AV-ресивера - особливо для власників, які небайдужі до перегляду блокбастерів.

Наприклад, при відтворенні доріжки фільму «Погані часи в Ель-Роялі» (Bad Times At The El Royale), відчуваються величезні простори в сценах війни у ​​В'єтнамі, а звуки кулачних ударів і перевернутих столів під час бійки в казино вражають точно позиційований тривимірними ефектами.

Безумовно, потужний, динамічний і деталізований характер AVR-X2500H проявляє себе і в свого наступника. Під час відтворення «He's A Rebel» яскраво звучить ударна частина, а унікальний бродвейський стиль вокалу насичений деталізацією і легкістю.

У поєднанні з вдало підібраним комплектом колонок, мелодійно звучить, швидко і легко інтегрований в систему, X2600H продемонструє свої багатогранні здібності і міць, яких достатньо, щоб перетворити вашу вітальню в приголомшливий домашній кінотеатр. Послідовність шляху Denon не видається дивною, хоча це і означає, що власникам торішньої моделі не обов'язково поспішати з модернізацією.

Особливості

Denon вдалося втиснути в AV-ресивер звичайних розмірів величезну кількість функцій, багато з яких будуть особливо привабливі для тих, хто хоче скористатися перевагами аудіоформатів наступного покоління, доступність яких стає дедалі більше.

Канали 7.2 можуть бути призначені в конфігурації 5.2.2 для форматів Dolby Atmos і DTS: X, але для тих, у кого немає додаткових висотних колонок, є вбудований DTS Virtual: X, який мікшує звукові доріжки DTS і створює відчуття висотних ефектів. Технологія Dolby Atmos Height Virtualization, яка, по суті, призначена робити те ж саме зі звуковими доріжками Dolby, очікується в прийдешнє оновлення прошивки.

HDMI-порти Denon (мається вісім входів, включаючи один на передній панелі і два виходи) в повному обсязі сертифіковані за стандартом 2.1, але вони підтримують деякі функції цієї специфікації. Для шанувальників Atmos, особливо тих, яким вбудовані потокові додатки їх телевізора є основним джерелом контенту, призначена вбудована в AVR-X2600H підтримка вдосконаленого каналу повернення аудіо (eARC). Він дозволяє підсилювача приймати від телевізора стиснені аудіокодеки (такі як DTS: X, Dolby Atmos або TrueHD) через той же кабель HDMI, за яким він відправляє відео.

У той же час режим Auto Low Latency Mode (ALLM) надає геймерам з сумісними консолями, такими як Xbox One S і Xbox One X, більш плавний і чуйний геймплей, шляхом примусового переведення всього ланцюжка HDMI на настройку з низькими затримками (зазвичай це називається « ігровим режимом »). Також підтримується останній стандарт захисту цифрового контенту (HDCP 2.3).

Крім HDMI, присутні кілька цифрових і аналогових інтерфейсів, включаючи USB-вхід на передній панелі, два оптичних входу, а також вхід Фонокоректори і чотири пари входів RCA.

У той час як Bluetooth і Apple AirPlay 2 забезпечують потокову передачу локальних файлів зі смартфона, планшета або комп'ютера, вбудована мультирум платформа з високою роздільною здатністю HEOS також пропонує передплатникам пряме відтворення музичного каталогу Spotify, Tidal, Amazon, Deezer або TuneIn за допомогою мобільного додатку. Додаток HEOS також полегшує потокову передачу мережевих файлів WAV, ALAC, FLAC дозволом до 24 біт / 192 кГц і DSD 2.8 / 5.6 МГц.

Говорячи про додатки, у Denon є ще одне, яке діє як пульт дистанційного керування. Також підтримується голосове управління Amazon Alexa (через смарт-пристрій Amazon) і є старий добрий пульт ДУ, який досить хороший.

Вам потрібно буде налаштувати обліковий запис Denon HEOS, щоб скористатися перевагами платформи, і відразу після установки ми радимо вам витратити півгодини на правильну настройку підсилювача. Віртуальний Асистент по налаштуванню від Denon (Setup Assistant) проведе вас через всі розділи, від кабельного з'єднання до настройки мережі та калібрування колонок, причому останній використовує докладний і інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення Audyssey.

Вердикт

Не поспішайте і ви будете винагороджені добре працюють, функціональним і перспективним AV-ресивером у всіх ваших потреб у кіно і музиці. Протягом багатьох років Denon незмінно доводив свою конкурентоспроможність в цій ціновій категорії, і AVR-X2600H слід цієї довгої сімейної лінії. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні необхідне бюджетом і маєте бажання побудувати серйозний домашній кінотеатр, цей ресивер Denon точно вимагає вашої уваги.

Оцінки

  • Звук 5
  • Особливості / Характеристики 5
  • Якість зборки 5

Источник: What Hi-Fi

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Коментар:
Type Code