Причина дефіциту компонентів Hi-Fi
   03/25/2021 15:13:39    0 Comments
Причина дефіциту компонентів Hi-Fi

«Ринок знаходиться в кризі, і ситуація погіршується» - ціни на консолі, смартфони, телевізори та іншу техніку будуть рости

Глобальний дефіцит мікросхем досяг критичної точки

На тлі глобального дефіциту напівпровідникової продукції, який тільки погіршується, споживачі в усьому світі стикаються зі зростанням цін і нестачею товарів - від телевізорів і мобільних телефонів до автомобілів та ігрових приставок.

Фахівці відзначають, що сплеск попиту на електроніку, що стався через пандемію, досяг тієї критичної точки, коли виробники комплектуючих просто не можуть обробити всі замовлення. Дефіцит був викликаний запуском нових ігрових консолей, смартфонів з підтримкою 5G, зростанням попиту на телевізори та домашні кінотеатри, а також високотехнологічні електромобілі.

"Мікросхеми - це все. Ми спостерігаємо справжній шторм попиту і пропозиції. Але, по суті, є новий рівень попиту, за яким неможливо встигнути. Ринок знаходиться в кризі, і ситуація погіршується." Ніл Кемплінг (Neil Campling), технічний аналітик Mirabaud.

Минулого місяця Sony, яка разом з іншими виробниками консолей боролася з нестачею запасів в 2020 році, заявила, що, можливо, не досягне планових показників продажів нової PS5 в 2021 році через проблеми з поставками напівпровідників. Microsoft прогнозує, що проблеми з поставками збережуться як мінімум до другої половини року.

Samsung оголосила, що їй доведеться відмовитися від випуску нового смартфона Samsung Galaxy Note в цьому році через брак комплектуючих, незважаючи на те, що вона є другим за величиною виробником чипів в світі.

Один з керівників Samsung Кох Донг-Джин (Koh Dong-jin), який також очолює підрозділ мобільного зв'язку, підкреслив, що на ринку існує «серйозний дисбаланс» в розподілі мікросхем між виробниками.

Share This Post :