Огляд Marantz PM6007 What Hi-Fi?
   11/26/2020 14:03:41     АВ Електроніка    0 Comments
Огляд Marantz PM6007 What Hi-Fi?

У нашому огляді PM6006 UK Edition ми сказали, що нашим єдиним бажанням було, щоб його широкі можливості підключення включали Bluetooth і вхід USB, але це не те, де Marantz прагнув поліпшити свою лінійку 6000 Series. Замість цього поліпшення зосереджені навколо продуктивності - і хто може з цим сперечатися?


Компанія Marantz впровадила новий ЦАП в PM6007, при цьому AKM AK4490 замінив Cirrus Logic CS4398, встановлений в його попередника. Він доповнений двома цифровими фільтрами - повільним спадом і різким спадом - між якими користувачі можуть вибирати при відтворенні з джерела, підключеного до одного з двох його оптичних або одиночних коаксіальних входів. Така універсальність виникає з більш преміальних цифрових процесорів бренду, таких як вбудовані в SA-10, SA-12SE і SA-KI Ruby .

Прагнучи поліпшити характеристики аналогових входів (з яких чотири лінійних, плюс MM-фонокоректор), були замінені нові компоненти в каскаді підсилювача потужності і Фонокоректори. Останній також отримав вдосконалену схему - аналогічно в порівнянні з Фонокоректори PM7000N - для досягнення більш високого відносини сигнал / шум. І хоча підсилювач початкового рівня, як і раніше не має входу USB або Bluetooth, Marantz додала вихід на сабвуфер, щоб задовольнити тих, хто хоче додати додатковий звук до своєї стереосистеми.

ЗВУК

Яскраве свідчення еволюції цієї лінійки - продуктивність PM6007. Його звукові характеристики так само знайомі, як і корпус: гладкий, насичений, збалансований і приємний простір. Як і його попередник, він настільки приємний виконавець, наскільки ви могли б побажати за цією ціною.

Чим він відрізняється від PM6006 UK Edition, так це більшою ясністю, точністю і ритмічністю. Marantz проміняв частину цієї плавності на трохи більшій привабливості, а також посилив баси, і в результаті вийшла більш енергійна презентація.

Драматичне початок живого виступу Portishead - All Mine відрізняється великою присутністю, в той час як більш чітке розташування PM6007 також підкреслює особливий випадок, що надається супроводжуючим його оркестром з 35 осіб. Перейдіть на керований ритмом Moon Pitcher від Högni, і шари ембіентних ниток стануть більш згуртованими, а музикальність нового Marantz стане строго точної.

Текстури також набувають новий рівень відчутності. Мелодійний підбір пальців, що лежить в основі Last Song під керуванням акустичної гітари Метта Бернінгера, тонший, як з точки зору того, як формуються ноти, так і того, як вони течуть динамічно.

Його характерно замислений, замислений вокал впевнено піднімається над водною акустикою, але вокал PM6007 не здається таким твердим і твердим, як у його попередника. Це не кінець світу, але в цьому відношенні PM6007 зробив невеликий крок назад.


Marantz досягла успіху в підтримці однаковості пропонованих підключень: ЦАП, вихід для навушників і фонокоректор - все виявилося на висоті. Через співвісності приноситься в жертву невелика ясність і точність, але повнота і динамізм залишаються незмінними. Ми вважаємо за краще фільтр з повільним спадом (позначається синім світлодіодом) через його невеликого краю точності і природності в порівнянні з більш теплим, більш округлим різким спадом, позначених фіолетовим світлодіодом.


Ця продуктивність проявляється також у Фонокоректори і 6,3-міліметровому виході для навушників на передній панелі - він згуртований і різкий, але трохи відстає від чіткості і блиску, пропонованих на лінійному рівні.

НАШ ВЕРДИКТ

Более четкий и мощный, чем его отмеченный наградами предшественник, последний усилитель начального уровня Marantz никогда не ставит под сомнение грозную династию серии 6000

ЗА

  • Чітке і енергійне виконання
  • широка зв'язок
  • міцний корпус

ПРОТИВ

  • Нема Bluetooth або USB

Share This Post :