DALI IO-6 отримує EISA award!
   08/18/2020 23:34:19     Акустика    0 Comments
DALI IO-6 отримує EISA award!

«Багато компаній, що виробляють акустичні системи, перейшли на виробництво навушників, але жодна з них не зробила цього так добре, як датський виробник DALI. IO-6 - це не тільки бездротової дизайн, він також включає в себе відмінне активну шумозаглушення, додаючи до його закритої конструкції три режими придушення ... "

[EISA]

Ми сподіваємося розвинути успіх навушників IO-4 і IO-6 і продовжувати пропонувати нашим клієнтам нові та цікаві продукти. DALI завжди був бренд зосереджена на наданні істинної HiFi, і ми будемо продовжувати наполегливо працювати, щоб виправдати очікування, що наші клієнти по праву повинні нам.

"... Наче цього було недостатньо, він додає краще в своєму класі час автономної роботи, щоб ви могли слухати музику довше - до 30 годин без підзарядки. Додайте до цього неймовірно потужний, але відкритий і інформативний звук, і у вас буде не що інше, як сенсаційний дебют »

[EISA]

Так що, якщо ви ще не насолоджуєтеся чудовим звуком DALI через пару навушників IO, купіть собі комплект і приєднуйтесь до вечірки!

Share This Post :