Рейтинг Саунбарів 2020 від NBC News
   03/16/2020 00:17:04     Акустика    0 Comments
Рейтинг Саунбарів 2020 від NBC News

Першоджерело https://www.nbcnews.com/shopping/tech-gadgets/best-sound-bars-tv-speakers-n1155776

Якщо ви хочете отримати від телевізора, більше обсягу в звуці і для цього не грабувати банк - вам, ймовірно, підійде проста звукова панель з двома динаміками.

1. Vizio 29-inch 2.0 Channel Sound Bar

Ничего не будем говорить об єтом бренде ни здесь, ни далее, т.к. он не представлен в нашем магазине.

2. Polk Command Bar

Polk уже давно пользуется доверием в области звука, но его звуковая панель Command не только улучшает качество звука в вашей гостиной: вы получаете 43-дюймовую звуковую панель (размер имеет значение, и мы рассмотрим ее ниже), стильного вида сабвуфер и встроенную точку Amazon Echo Dot. Микрофоны в верхней части этой звуковой панели позволяют вызывать Alexa для управления громкостью звуковой панели, потоковой передачи музыки или управления любыми другими совместимыми с Alexa устройствами.

Ціна: +- $320

3. Yamaha YAS-209

YAS-209 від Yamaha має набір функцій, аналогічний моделі Polk, хоча і в дещо більш скромному оформленні.

Мало того, що він має потужний зву за таку ціну - діалог особливо ясний на цій 36-дюймової моделі - він також включає в себе мікрофони Alexa, так що ви можете керувати ним своїм голосом. І, на відміну від звукової панелі Polk, Yamaha включає в себе віртуальний 3D-процесор об'ємного звучання, що означає, що він використовує химерну цифрову обробку в спробі імітувати об'ємний звук. Звук не звучатиме так, як ніби він виходить з усіх боків (незважаючи на те, що так стверджує маркетинг), але він додає об'єм і міць звуку в стерео базі телевізора. Я також виявив, що як для high-end звук трохи різкий, але багато хто зможе оцінити загальний ефект під час екшн фільмів, особливо якщо у вас немає місця для реальних динаміків об'ємного звучання і ви хочете отримати цей додатковий крутий фактор.

Ціна: $399

Yamaha YAS-209

Зверніть увагу на різницю в розмірах між кожною з цих моделей - це впливає на якість звуку. Чим довше звукова панель, тим більше буде можливість створити поділ між лівим і правим каналом - що ми інакше називаємо стереозвуком - приблизно те, що ви отримаєте з двома окремими динаміками по обидві сторони від вашого телевізора. Крім того, чим більше діаметр динаміків - тим краще буде відтворюватися повний спектр звуку.

Кожна з цих звукових панелей також має кілька варіантів входів. В ідеалі ви повинні підключити програвач Blu-ray, ігрову консоль або потокове пристрій до звукової панелі за допомогою HDMI In, а потім використовувати порт HDMI Out для передачі відео на телевізор. Ви можете підключити свої пристрої до телевізора і відправити звук на звукову панель по одному і тому ж кабелю, але це може бути незграбним - цей шлях (відомий як HDMI ARC) може іноді мати проблеми з синхронізацією губ, які можуть зажадати настройки параметрів вашого телевізора - і навіть тоді ви може бути не отримати ідеальну синхронізацію.

4. Sonos Beam

Говорячи про потокову передачу звуку: якщо у вашому будинку багато пристроїв Sonos, вам може знадобитися звукова панель, яка працює з вашої існуючої установкою, наприклад Sonos Beam. Остання звукова панель Sonos невелика - всього 26 дюймів - але вона поєднує в собі зручність Sonos з поліпшеним звуковим супроводом ТВ-панелі звукової панелі (не кажучи вже про мікрофонах Alexa для голосового управління). Це дорожче, ніж співставні звукові панелі, але якщо ви можете собі це дозволити, ви можете з'єднати його з іншими динаміками Sonos і сабвуфером для повноцінної системи об'ємного звучання 5.1, тобто 5 динаміків і один сабвуфер, дозволяючи чути постріли, вибухи та інші ефекти позаду вас в певних сценах фільму. Якщо ви хочете щось більше і потужніше, старий Sonos Playbar - відмінний крок вперед.

Ціна: $434

sonos beam

Далі в рейтингу йдуть саундбари, які ми не представляємо в нашому магазні, але для інформації наведемо їх:

5. Vizio 40-inch 5.1 Slim Sound Bar System

6. Vizio 46-inch 5.1.4 Home Theater Sound System with Dolby Atmos

7. Sony HT-Z9F Soundbar

Ви можете ознайомитися з цими саунбарами на сайті першоджерела https://www.nbcnews.com/shopping/tech-gadgets/best-sound-bars-tv-speakers-n1155776

Share This Post :