Yamaha YAS-109 red
  • Yamaha YAS-109 red
yamaha

Yamaha YAS-109 red

7 700,00 ₴
ми завжди до Ваших послуг!

Мінімалістичний, але далеко не простий. Випробуйте фірмовий якісний звук Yamaha для своїх улюблених фільмів, музики та ігор - все з звукової панелі, яка непомітно поміщається перед телевізором або повертається для низкопрофильного настінного кріплення. Вбудоване голосове управління Alexa означає, що управляти звуковий панеллю, пристроями для розумного будинку і списком покупок Amazon так само просто, як і просити. Налаштування - це просте підключення до телевізора, а Bluetooth® дозволяє транслювати музику і багато іншого по бездротовій мережі.

Кількість
уточніть перед оплатою

Повідомити коли ціну буде знижено

 

Наша Дисконтна програма

 

Оплата частинами від ПриватБанку

 

Покупка Частинами від Монобанку

 

Встановлення домашніх кінотеатрів

 

Безкоштовна доставка від 2000грн у чеку

 

Гарантія та обмін

Мінімалістичний, але далекий від базового. Відчуйте якісний звук Yamaha для своїх улюблених фільмів, музики та ігор - все це з звукової панелі, яка дискретно підходить до телевізора або обертається для настінного кріплення з низьким профілем. Вбудований контроль голосу Alexa означає керування звуковою панеллю, розумними домашніми пристроями, а список покупок Amazon так само простий, як і запитання. Налаштування є легким, з простим підключенням до телевізора, а Bluetooth® дозволяє бездротово передавати музику тощо.

Хочеться звернути увагу, на те що в умовах обмеженого простору, ця модель надзвичайно легко інтегрується в систему домашнього кінотеатру.

  • Вбудований контроль голосу Alexa для зручного керування звуковою панеллю, пристроїв розумного будинку, музики тощо
  • Подвійні сабвуфери, вбудовані для глибоких басів у звуковому барі "все-в-одному"
  • Ясний голос для підвищення чіткості діалогу
  • DTS® Virtual: X ™ віртуальний 3D об'ємний звук
  • Потік Bluetooth® для музики та подкастів

Проста в установці, проста у використанні

YAS-109 - це миттєве оновлення звуку телевізора, який ви шукали, не маючи надто складної системи. Один кабель до розетки, а інший - до телевізора.

За допомогою HDMI-CEC можна навіть використовувати пульт дистанційного керування для додаткової зручності *.

* Потрібний телевізор, сумісний з HDMI-CEC

Прокачайте Бас

Відчуйте найновіший блокбастер із захоплюючим звуком, який ви дійсно можете відчути.

Бас розширення функція доставляє низькі ефекти частоти так вибухи більше удар та двигуни автомобіля мають більше грюкіт - введення ви у гущі дії.

yamaha yas-109 pump bass

Передача музики

Відкрийте двері у світ музики з можливістю доступу до Spotify® та Amazon Music * безпосередньо зі звукової панелі.

Завдяки використанню Spotify та Amazon Music ваш телефон більше не прив'язується, коли потокове передавання улюблених мелодій та відтворення не перериваються телефонними дзвінками.

* Доступність послуг потокового передавання музики може відрізнятися в залежності від країни і може вимагати платної підписки.

Уся Ваша музика 

Підключення звукової панелі до мережі Wi-Fi дає змогу переглядати та передавати музику з усіх підключених смарт-пристроїв, включаючи ПК, ноутбук, NAS (мережеве сховище) або смартфон.

Конструкція "все-в-одному"

Простий і гладкий. YAS-109 забезпечує чудовий, повний спектр звуку з вбудованими подвійними сабвуферами.

Додаючи до своєї універсальності, YAS-109 знаходиться вдома або сидячи перед телевізором на розважальному пристрої або встановлений на стіні під телевізором (не потрібно настінний кронштейн).

Ясний голос

Вам було важко почути діалог, і ви втрачаєте, що відбувається?

Якщо ввімкнути режим очищення голосу, підвищена чіткість діалогу означає, що вам ніколи більше не доведеться пропускати цю критичну сцену або скручувати сюжет.

Об'ємний звук

Перенесіть звук телевізора на інший рівень з доступними попередньо встановленими об'ємними звуками. Вибір за вами. Відчуйте фільми, музику, ігри, спортивні та телевізійні програми з неймовірним об'ємним 3D-відтворенням або захоплюючим об'ємним звуком.

Контроль через додаток

Безкоштовний додаток Sound Bar Controller дає вам покращений контроль у простому, інтуїтивно зрозумілому дизайні.

Виберіть вміст, який потрібно відтворити, відрегулюйте звук, а також увімкніть та вимкніть систему - все це з зручним управлінням пальцем зі свого смартфона.

2511

Характеристики

Колір
Чорний
Колір
Сірий
Гарантія
12 міс. офіційна від виробника

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.

chat Коментарі (0)
yamaha