DALI IO-6

10 920,00 ₴
можете уточнити свою ціну

Накопичивши більш ніж 35-річний досвід створення високоякісної акустики DALI, ми вирішили докласти наші старання до створення бездротових навушників DALI IO-6, призначених для сучасних поціновувачів музики. Навушники DALI IO-6 з функцією активного шумозаглушення - ідеальний супутник для будь-яких подорожей!

Кількість
уточніть перед оплатою

Повідомити коли ціну буде знижено

Накопичивши більш ніж 35-річний досвід створення високоякісної акустики DALI, ми вирішили докласти наші старання до створення бездротових навушників DALI IO-6, призначених для сучасних поціновувачів музики. Навушники DALI IO-6 з функцією активного шумозаглушення - ідеальний супутник для будь-яких подорожей!

Навушники DALI IO спроектовані і розроблені в Данії на основі фірмових технологій DALI. Спеціально розроблений 50-міліметровий динамік з паперово-волокнистим дифузором створює природне, прозоре і реалістичне звучання DALI з мінімумом спотворень, відтворюючи музику саме так, як вона повинна звучати.

Амбюшури DALI IO виконані з пінного наповнювача з ефектом пам'яті, завдяки чому вони ідеально прилягають до голови, забезпечуючи максимум комфорту і створюючи акустичну закритість. Амбюшури закриті чохлами з м'якої синтетичної шкіри, обраної для максимального комфорту і міцності і протестованої в реальних умовах.

Навушники IO-6 тримають заряд краще за всіх в своєму класі - 30 годин, що дозволяє обходитися без підзарядки протягом декількох днів. А якщо раптом заряд несподівано скінчився, можна перевести IO-6 в пасивний режим, підключивши навушники до аудіо пристрою за допомогою доданого мініджекового кабелю. Час зарядки до 100% через стандартний роз'єм USB-C - всього лише 2 години.

Для високоякісного відтворення аудіо по бездротовому підключенню навушники DALI IO підтримують підключення через Bluetooth 

Огляд по навушникам DALI. За 5 хвилин можна узнати о новинках "От и До".


2649

Характеристики

Колір
Caramel White
Колір
Iron Black
Гарантія
12 міс. офіційна від виробника

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.

chat Коментарі (0)