• -20%

Denon AH-D1200

4 480,00 ₴
3 584,00 ₴ Збережіть 20%
можете уточнити свою ціну

Навушники AH-D1200 відображають в собі більше, ніж 50-ти річний досвід розробок компанії Denon. Міцні, майстерно сконструйовані з прекрасною ергономікою ці навушники мають чудовий звук. Амбюшури, виконані зі спіненого матеріалу з эффектом запам'ятовування положення, дають можливість тривалого і комфортного прослуховування улюбленої музики.

Кількість
уточніть перед оплатою

Навушники AH-D1200 відображають в собі більше, ніж 50-ти річний досвід розробок компанії Denon. Міцні, майстерно сконструйовані з прекрасною ергономікою ці навушники мають чудовий звук. Амбюшури, виконані зі спіненого матеріалу з эффектом запам'ятовування положення, дають можливість тривалого і комфортного прослуховування улюбленої музики.

AH-D1200 представляє на вибір два прекрасних варіанти цвітового рішення: чорний і білий. Сучасний естетичний дизайн забезпечений використанням м'якої шкіри і монохромного металу. Пульт дистанційного керування, розташований на кабелі, дозволяє зручно управляти гучністю і мікрофоном, забезпечуючи максимальний комфорт при використанні.

50-ти мм динаміки забезпечують аудіо високої роздільної здатності з мінімальними спотвореннями, що гарантує чітке і точне звучання. М'яка штучна шкіра забезпечує комфорт і цілісність зовнішнього вигляду, а складна конструкція і сумка для перенесення зробить зручним траспортування.

Є можливість управління музикою і відео на будь-якому пристрої, сумісному з Apple. Аудіо в форматі Hi-Res. Крім того, безкоштовний додаток Denon Audio дає вам свободу налаштування еквалайзера відповідно до ваших уподобань. Насолоджуйтесь музикою так, як вона має бути почута!

2614

Характеристики

Колір
Білий
Колір
Чорний
Гарантія
12 міс. офіційна від виробника

Спеціальні посилання

Тут немає поки інформації.

chat Коментарі (0)