Cambridge Audio CXN V2 Lunar Grey
  • Cambridge Audio CXN V2 Lunar Grey
  • Cambridge Audio CXN V2 Lunar Grey
  • Cambridge Audio CXN V2 Lunar Grey back

Cambridge Audio CXN V2

34 800,00 ₴
ми завжди відкриті до діалогу ;)

СЕРІЯ CX 2. ЗВУК ПРОГРЕССА.

Через пів десятиліття після того, як лінійка CX змінила продуктивність в своїй ціновій категорії, настав час переосмислити, реінжініровать і оживити її.

Отримавший нагороду CXN (V2), виконаний в Lunar Grey, щоб відповідати іншим моделям CX Series 2, дозволяє відтворювати кілька типів аудіофайлів з декількох джерел. Насолоджуйся музикою, по-своєму.

Кількість
уточніть перед оплатою

Повідомити коли ціну буде знижено

Мережевий програвач Cambridge Audio CXN V2 Lunar Grey є вдосконаленою версією неодноразового призера Cambridge Audio CXN V2.

ЗРУЧНІСТЬ. БЕЗ КОМПРОМІСІВ.

Всі люблять зручність цифрового аудіо. Ніхто не задовольняється компромісами, які іноді включає цифрове відтворення звуку. Ось чому CXN (V2) розроблений для забезпечення легкого доступу до цифрового аудіо, але з безкомпромісною звуковою перевагою 50-річного досвіду Hi-Fi в Cambridge Audio. Простота використання відповідає якості виконання.

СВІТ МУЗИКИ, БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ.

Цифрове аудіо доступно з багатьох джерел - і CXN (V2) здатний доставляти його від тих з них, які ви любите найбільше. Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Qobuz і Tidal пропонують світовий контент, вбудований Chromecast, щоб зробити речі ще простіше, а CXN (V2) - Roon Tested означає, що аудіо NAS і UPnP також у вас під рукою, Додайте цифрові оптичні і коаксіальні входи, асинхронний USB-роз'єм, aptX Bluetooth (через адаптер) і інтернет-радіо, і CXN (V2) приносить музику планети в ваш будинок.

ПОВНА ІСТОРІЯ

Захопити музику, яку ви хочете, це одне. Бути переміщеним в неї вірністю відтворення - зовсім інше. Ось чому CXN (V2) укомплектований двома цифроаналоговими перетворювачами Wolfson WM8740 - масштабуючи будь-яку цифрову аудиоінформацію до 24 біт / 384 кГц з використанням унікальної технології Cambridge Audio ATF2. Музика подається з теплотою і глибиною, нюансами і єдністю не асоціюється автоматично з цифровим звуком.

ВЛАДА В ВАШИХ РУКАХ

CXN (V2) володіє величезною обчислювальною потужністю, абсолютно не схожу ні на одну з номінальних конкурентів. Відома платформа Cambridge Audio Stream Magic забезпечує гладке, безперебійне і стабільне прослуховування з будь-якого джерела, а вбудована сумісність з MPEG-DASH і HLS означає, що прямі трансляції однаково стійкі і однаково високої якості.

КОНТРОЛЬ. ЧИСТО І ПРОСТО

Взаємодія з CXN (V2) не може бути простіше або більш задовільною. Спеціальний додаток Cambridge Audio Stream Magic забезпечує просте, стабільне і інтуїтивно зрозуміле управління всіма підключеними джерелами - підшефними плейлистами відтворення, налаштуванням пресетів або переглядом альбомів зручно і комфортно. Потім дозвольте великим, барвистому і чіткому дисплею лицьовій панелі показувати ваші команди або обкладинки альбомів музики, якої ви насолоджуєтеся.

ЗРОБИТИ КРАЩЕ ЩЕ КРАЩИМ

Чотири What Hi-Fi? нагороди поспіль говорять про те, наскільки любимо CXN (v2), але Cambridge Audio завжди шукає шляхи поліпшення. Постійна програма розвитку, постійне бажання шукати граничний приріст продуктивності і можливість віддаленого поновлення CXN (v2), як і коли це потрібно, означає, що кращий мережевий стример для аудіосистеми стає все краще і краще.

2678

Характеристики

Колір
Lunar Grey
Гарантія
12 міс. офіційна від виробника

Спеціальні посилання

DAC

Dual Wolfson WM8740 24-bit DACs

DIGITAL FILTER

2nd Generation ATF2 up-sampling to 24-bit/384khz

ANALOGUE FILTER

2-Pole Dual Differential Bessel

USB AUDIO INPUT

USB Type B conforms to USB Audio profile 1.0 or 2.0 (user selectable)

DIGITAL AUDIO INPUTS

S/PDIF Coaxial and TOSLINK Optical)

ANALOGUE AUDIO OUTPUTS

Balanced XLR and unbalanced RCA analogue

DIGITAL AUDIO OUTPUTS

S/PDIF Coaxial and TOSLINK Optical

COMPATIBILITY

UPnP, Local USB media, USB audio 1.0 and 2.0, S/PDIF Toslink and Coaxial, Airplay 2, Chromecast built-in , Internet radio, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Bluetooth aptX via BT100 Bluetooth receiver (not supplied)

AUDIO FORMATS

ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis

ETHERNET

IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T

WI-FI

IEEE 802.11 b/g or n (2.4GHz)

MAX POWER CONSUMPTION

30W

STANDBY POWER CONSUMPTION

<0.5W

REMOTE CONTROL

Yes

DIMENSIONS

85 x 430 x 305mm (3.4 x 16.9 x 12.2”)

WEIGHT

3.5Kg (7.7lbs)

BOX CONTENT

CXN (v2) Network Streamer, Power Cable, 3 x AAA Batteries, Remote Control, Control Bus Cable, Wi-Fi Dongle

chat Коментарі (1)
Клас