Шипи, грилі, накладки для акустики купити

Шипи, грилі, накладки для акустики

Шипи, грилі, накладки для акустики

Шипи, грилі, накладки для акустики

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

OehlBach WASHER 20 SET

OehlBach WASHER 20 SET - суцільнометалева шайба для сабвуферів, оснащена шипами. Шайба запобігає передачі небажаних вібрацій від корпусу, а також служить для захисту підлоги.

Ціна 560,00 ₴

OehlBach MINI SPIKE

Суцільнометалеві високоякісні мінішипи в комплекті з шайбами ​​OehlBach MINI SPIKE, діють як демпфер - ефективно пригнічують резонанс. Призначені для вібророзв'язки невеликих акустичних систем.

Ціна 700,00 ₴

OehlBach Shock Absorb Plus

Високоякісний суцільнометалевий демпфер OehlBach Shock Absorb Plus для акустичної ізоляції систем Hi-END, Hi-Fi, систем домашніх кінотеатрів і акустичних систем.

Ціна 1 120,00 ₴

OehlBach Air Absorb

OehlBach Air Absorb - демпфер з гумовою контактною поверхнею для запобігання передачі небажаних резонансів від корпусів акустичних систем на поверхні, на яких вони розташовуються.

Ціна 2 240,00 ₴

OehlBach Spikes Plus

OehlBach Spikes Plus - високоякісні суцільнометалеві шипи з позолоченим покриттям з потужним захистом від корозії створені для запобігання вібрацій від акустики на поверхні.

Ціна 3 080,00 ₴

OehlBach XL Air Absorb

OehlBach XL Air Absorb - високоякісний демпфер для ізоляції корпусів акустичних систем Hi-Fi та домашніх кінотеатрів. Демпфер преміум-класу виконаний в суцільнометалевому корпусі, випускається в двох відтінках: золото і хром.

Ціна 3 360,00 ₴